Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Alap magkeverék(búza, kukorica...

Alap magkeverék(búza, kukorica, napraforgó, zab, növényi granulátum) és friss alma meg répa elég egy hörcsögnek?

Figyelt kérdés

És egy ketrec, benne egy házikó, egy mókuskerék, két kistál és palackos itató?


Egy haverom kisgyereke megunta 2 hét alatt, a szülők nem érnek rá, én meg gondolkodás nélkül elkértem tőlük, aztán rájöttem, hogy fogalmam sincs mit kezdjek vele és most nincs idő áttanulmányozni hosszú netes oldalakat, mert itt a hörcsög, cuccostól megkaptam, de használati útmutató nem járt hozzá:S

Amit írtam, azok vannak neki.



2022. jún. 7. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, elég. Sőt, igazából víz is csak akkor kell neki, ha kevés lédús ételt kap, és a magok vannak többségben.
2022. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Víz azért legyen előtte. Lehet hogy kinyeri a lédús ételből a vizet, de azért jó ha tud inni.
2022. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem elég. Ez nem magkeverék hanem egy olcsó vacak sajnos ami főeleségnek egyáltalán nem való... A horcsog.info oldalon minden hasznos információt megtalálsz. Normális eledelt a glirex.hu oldalról tudsz rendelni. Érdemes legalább 3-4 féle zöldséget váltogatva adni minden nap. Emellett naponta kell neki magkeverék és friss ivóvíz is tálban vagy itatóban. A hörcsög is iszik vizet mint minden emlős. Lépj be az 5.500 fős Hörcsög imádók fb csoportba is. Ott is sok segítséget fogsz kapni. És bátran kérj tanácsot a Hörcsögmentéstől is fb üzenetben. A Hörcsögmentésnek van insta oldala is. Ott is egy csomó hasznos információ van fent. Nem olyan egyszerű JÓL hörcsögöt tartani ahogy azt sokan gondolják.
2022. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most egy 28*20*20 cm-es ketrecben van, de találtam 100*50*50 cm-est, ha ilyet veszek, az jó, ugye?

Miket vegyek bele?

2022. jún. 8. 11:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel amúgy vettem neki jégsalátát meg uborkát és annyira, de annyira örült neki, a kezemből ette úgy, hogy beleült a tenyerembe, pedig nagyoon félős.
2022. jún. 8. 11:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiben jelenleg van az a mérete alapján egy hordozó. Az állatvédelmi törvény is tiltja ekkora helyen gerinces állat állandó tartását. Ebben tartotta az előző gazdi? 😰 A 100*50 cm-es hely már tökéletes törpehörcsögnek és aranyhörcsögnek is. A bolti saláta elég sok méreganyagot tartalmaz szóval azt inkább ne adj neki. Bio adható. Az ubit is úgy érdemes adni ha a héját levágod. De ahogy feljebb írtam a horcsoginfo mindent alaposan leír. 😊
2022. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!