Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyiért vágná le az egzós...

Mennyiért vágná le az egzós doki rendszeresen a tengerészeim karmait?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem merem, hangosan ver a szívem, izzadok, mikor nekiállnék, annyira félek, hogy belevágok, fájdalmat okozok nekik és soha többé nem fognak bízni bennem.

#tengerimalac #karomvágás #egzotikus álatorvos
2022. jún. 9. 18:19
 1/9 A kérdező kommentje:

Illetve:

Mekkora hülyeség volna 1-4 havonta dokihoz futkosni csupán karomvágás miatt?

2022. jún. 9. 18:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon változó. Attól függ melyik város melyik rendelő melyik orvos. Szerintem 1-4 ezer Ft között. Ha gyorsan nő a karma akkor vidd nyugodtan dokihoz rendszeresen.
2022. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Mert körmeit azért vágják mert bizony megnő,és nem tud rendesen járni.
2022. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A "mennyiért" kérdésre nem tudok válaszolni, de egyáltalán nem szokatlan dolog, és ha ennyire ideges vagy, a malackáknak meg neked is jobb, ha orvos csinálja, akinek nagy rutinja van.

Nekem nyulaim vannak, nyulas körökben totál elterjedt, hogy emiatt orvoshoz viszik őket karomvágásra (vagy esetleg kisállatokhoz is értő kozmetikushoz, de ott azért jobb vigyázni). Én is fontolgatom, mert ahogy öregszenek a nyuszkok, úgy zsémbesednek, és egyre nehezebben viselik, én meg egyedül nehezen boldogulok vele.

2022. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Le lehet azt vágni házilag is körömcsipesszel. Legfeljebb kétemberes, egyik fogja, másik vágja. Látszik a körmön, hogy meddig szabad elmenni, más a színe. Beleszoksz, ha ráveszed magad.
2022. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy nálunk ahol lakók,500 forintért vágják a kocumnak a körmét
2022. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5, kivéve ha fekete a köröm. Amúgy kérdező, inkább kisállat kozmetikust kérdeznék meg, nem biztos, de szerintem olcsóbb mint orvosnál.
2022. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm.
2022. jún. 9. 19:18
 9/9 anonim válasza:
Nekem is volt tengerészem mindig doki vàgta. Most nyuszim van az ő körmét is mindig àllatorvos vàgja.Nekem se nyuszinàl se tengeri malacnàl egy fillért se fogadott el karomvàgàsért,ezért mindig valami bonbont,csokit ,vittem köszönetképp.
2022. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!