Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan, mivel tisztítjátok a...

Hogyan, mivel tisztítjátok a csincsillahomokot?

Figyelt kérdés
Kettő adag van bent a hörcsögömnek, egyikben fürdik, a másik meg wc. Én egyébként mindig cserélem 4 naponta.
2022. jún. 12. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pisis részt 1-3 naponta veszem ki. Annak a helyére teszek újat. A többit nem dobom ki hanem leszitálom.
2022. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Buta kérdés, de mivel érdemes leszitálni? Homokozásra sosem használt homokozó szita jó, vagy annak túl nagyok a lyukai?
2022. jún. 12. 16:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szitáláshoz kereskedelemben kapható, 1,5-2 mm-es lyukú szita szükséges. Ha nagy arányú tisztaságra törekszel, az átszitált homokot, esetleg még disznó pörzsölővel átégetheted. Én már ezt nem csinálom. mert a homok olcsóbban beszerezhető, mint a pörzsölőhöz szükséges, PB gázpalack csere ára.
2022. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sima konyhai szótár fogtam be erre a célra. Semmi extra cucc nem szükséges. 😊 Egyébként nálam a homokos rész kb 20-30 cm átmérőjű. Mert a hörik nagyon szeretnek hemperegni és ásni benne. De az is jó ötlet ahogy te csinálod hogy 2 kisebb homokos helye van.
2022. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De honnan tudja, hogy az egyikbe fürödjön és a másikba wczzen?
2022. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Általában nem ott fürdik a hörcsög ahová pisilni jár. Szóval hamar kialakul a rutinja hogy az egyik a wc és a másik a fürdő. 😄
2022. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 Az első perctől kezdve úgy csinálja, gondolom ez olyan, mint az embereknél, hogy mi sem mosdunk a vécékagylóból.

Akkor ezesetben beszerzek egy

2022. jún. 12. 19:04
 8/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat hamar elküldtem.

Szóval akkor beszerzek egy konyhai szitát erre a célra. :)

2022. jún. 12. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Nem szótár hanem szita. Átírta a telefonom. :D Szóval sima konyhai szitát használok.
2022. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!