Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszira póráz?

Nyuszira póráz?

Figyelt kérdés

Az állatkereskedésben azt mondják, nyugodtan tegyem rá a pórázt, de én azt gondolom, hogy egy menekülő állatra nem kell tenni pórázt. Mi a véleményetek?

Indoklást is szívesen meghallgatnák



2022. jún. 13. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Nyúlat hámmal szokás sétáltatni.

Hogy érted, hogy nem kell szerinted tenni? Kirakod, aztán esetleg hosszú ideig kergetőzöl vele, mire össze tudod szedni? Nem jó ötlet ilyen stressznek kitenni.

2022. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom, csak véleményeket kértem . Persze én is hámmal tettem volna, plusz a póráz. De én azért nem gondoltam őt sétáltatni, mert menekülő állat, és szerintem félne, ha elvinném sétáltatni.És az én hibám, rosszul fogalmaztam meg. Úgy gondoltam, hogy nem kell qlapból sétáltatni sem. A hámot se tenni rá, csak kifutó. Vagyis az a kérdésem, hogy a nyuszit kell e, jó ötlet e sétáltatni?
2022. jún. 13. 12:38
 3/7 Maya Bunnyheart ***** válasza:
82%
Jól tudod hogy nem szabad. A nyusziknak könnyen törnek a csontjaik, így akár menekülés közben is sérülés lehet belőle. Sokkal jobb a karám.
2022. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Akkor az állatkereskedésben nem jól tudják, vagy csak őket a pénz érdekki? Azt mondták nekem, hogy vigyem, mert jót tesz a nyuszinak.
2022. jún. 13. 12:49
 5/7 Maya Bunnyheart ***** válasza:
77%

Az állatboltokban sok esetben nem értenek valójában az állatok helyes tartásához, meg minden sz@rt rásóznak az emberekre mert kell a pénz.


[link]

2022. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. jún. 13. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az állatkereskedésekben nem értenek az állatokhoz. Tartási és táplálkozási kérdésekben soha ne ott informálódj. Bár lehetőleg állatot se vegyél onnan
2022. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!