Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az hülye megoldás, ha az...

Az hülye megoldás, ha az ingyenes kiszállítás érdekében megveszek egyszerre 9 kg tápot két tengerimalacnak? :D

Figyelt kérdés

Kb 200 forinttal olcsóbb, mint ha a helyi állateledelesnél venném, viszont, ha nincs meg az összeg, akkor rám vernek 1600 forint szállítási díjat :S

Ti mennyit vesztek egyszerre és az meddig tart ki?


2022. jún. 18. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csincsillám van, simán negvennék előre sokat, bár a 9kg brutálnak tűnik... Lejárat (márkától függ) de nagyon hosszú idő szokott lenni.
2022. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Lejarati idejet kerdezd meg szerintem mielott rendelsz, mert ha 2 evig jo, akkor persze, de ha csak par honap es lejar, akkor igazabol kidobtal egy csomo penzt sporolas helyett.
2022. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Inkább megveszem helyben, még ha egykét száz forinttal drágább is. Majd ha rendelek egybe a cicáknak, kutyusnak is, akkor veszek neten, de most nekik is fullon van mindenük itthon, szóval addig helyben veszek nekik egykét csomagot.
2022. jún. 18. 22:29
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok.

Amúgy kb meddig tart ki egy kiló kaja nekik? Amennyit adok, vagy mi? :D

És mennyit isznak kb, ha napközben csak szárazat esznek, mert csak este van zöldség-gyümi? 300ml kitart fél napra?

2022. jún. 18. 22:32
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Futár ismerős mondta, ne dőljön be az ingyenes szállításnak senki. A szállítást mindig te fizeted.
2022. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Egy tengeri malac egész élete alatt nem eszik meg kilenc kiló tápot.
2022. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Kettő se
2022. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Így van. Olyan, hogy ingyenes, nincs. Benne van az árában.

Csak marketing.


A végösszeg a lényeg, egységmennyiségre leosztva.


1 kiló mennyire jön ki szállításostul mindenestül, több ajánlatot összehasonlítva.


Azért egy héten néhányszor minden kis lélek megérdemel természetes kaját is.

Legyen változatosság.

2022. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Oh, van változatosság, 5 fajta malackaja + 5 fajta széna + 20 fajta zöldség, 10 fajta gyümölcs és mindig mindegyikből mást adok, mert nem szeretik, ha ugyanazt adom egymás után kétszer, el vannak kényeztetve, de azért figyelek rájuk, pl a doki mondta, hogy külön adjam a zöldség-gyümit a táptól, mert nem jó az emésztésüknek, ha össze vannak etetve mindennel egyszerre, meg amit nem szabad, olyat nem adok nekik, meg tudom, hogy a fő kaja a széna, szóval nem adok túl sokat tápból meg frissből se, mert akkor nem szénáznak rendesen, de persze mindennap kapnak egy jóó nagy csokor friss füvet is ! <333

De azért légyszi, ne nézzetek hülyének, tudom, hogy nem vagyok normális, de a legjobbat akarom nekik :D

2022. jún. 18. 22:58
 10/19 A kérdező kommentje:

A cicáknak is kacsás-fácános meg rénszarvasos meg 6halas tápot veszek meg néhanapján a friss salátalevelet :D

A kutyus ő meg idős és ő hypoallergén tápot kap meg külön neki főzött csirkelevest, mert csak ezektől jó a pocija, na meg persze, a tökfőzelék, ez utóbbi a zsánere :DD

2022. jún. 18. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!