Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kire bízzátok a törpe nyuszit...

Kire bízzátok a törpe nyuszit amíg nyaraltok ?

Figyelt kérdés

Most hagyom először egydül (nyilván nem egyedül)hosszabb időre.Anyukámmal lesz amíg nyaralok de aggódom, hogy minden rendben lesz-e.Nyuszisok tapasztalata érdekelne, hogy bírja a nyuszi egy számára idegennel?Anyukámmal egyszer találkoztak de kivételesen odaszaladt hozzá és a lába körül futkosott, mások elől elfut.

Mire figyeljek? 8 napról van szó, anyu költözik ide, szóval a nyuszi a saját közegében marad.



2022. jún. 28. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
No para. Dagadákot fogsz majd viszontlátni annyi répát fog kapni.
2022. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
*dagadékot
2022. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Nincs törpe nyulam,nem is volt.Kutyám és cicám van,őket arra a személyre szoktam bízni,akibe a legeslegjobban megbízok.
2022. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A répán nem nagyon szereti,nem is adom neki.

Anyámban megbízom.Kikötöttem, hogy rajta kivül más nem jöhet a közelébe mivel nem játék szer és nem lehet felkapkodi,nyaggatni.

2022. jún. 28. 21:31
 5/18 anonim válasza:
100%
Törpenyuszim van nekem is ,tavaly anyukàmra bíztam míg nyaraltam. A fontosabb dolgokat felirtam neki egy cetlire hogy ne felejtse el illetve mobilnetem is volt tehàt külföldről is barmikor tudtam neki írni.Anyukam megfogni nem meri ,de a ketrecet lenyitotta és a nyuszim kiugrott így a napi futkosàs is megvolt.Almàval meg barmikor a helyére csalható.🤣🤣Ne izgulj minden rendben lesz! Jó nyaralàst kívànok neked!
2022. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Az még lemaradt hogy jól bírta teljesen,màsodik nap màr anyum hangjàra is ràgta a ràcsot ,követelte a kiengedést és a finomsàgokat.🤣(utolso vàlaszolo voltam)
2022. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%
Mi lesz itt ha gyerek fog születni...
2022. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm,megnyugtattál.
2022. jún. 28. 23:35
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig a nagyimra bízom a nyuszikat, vigyáz rájuk🥰

Jó, h így szereted a kisállatodat...

2022. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Mi ilyenkor a barátainkat kérjük meg, őket pedig már ismeri a nyúl, mert találkoztak legalább 1x. Nem volt gond belőle, a végére jól összebarátkoztak :D
2022. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!