Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúltartás mennyire büdös, mi...

Nyúltartás mennyire büdös, mi legyen a ketreccel, alommal?

Figyelt kérdés

1. Mennyire büdik az ivaros nyuszik lakásban tartva? Lenne egy bakom is, külön tartva persze.


2. mennyire jó ötlet karám + bunny bedding alommatrac a klasszik ketrec+forgács helyett?


Kalifornia nyulakat szeretnék, nem baj ha nagyra nőnek.



2022. júl. 4. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fa granulátumot használj, könnyebb takarítani és megköti a pisi szagát
2022. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

A nyúlpisi nagyon ammóniás ami nagyon büdös, de maguk a nyulak sosem azok. Vannak erre praktikák amik hatástalanítják a szagot, én almabor ecetet adok az ivóvízükhöz, 1 teáskanál 1 literhez, nagyjából működik is. Plusz alomnak laza föld van a forgácsuk alatt ami felszívja, neked ez mennyire opció lakásban?

Megnéztem a bunny beddinget, korrektnek tűnik.

2022. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ivaros bak törpenyuszim volt, alomtálca+fapellet, a pisis részek mindennap kiszedve. Egyáltalán nem volt szaga. Maga a nyuszi egyébként szagtalan állat.

A forgács nem nyuszi alá való, a fapelletet javaslom.

A bunny beddinget nem ismerem sajnos.

A karám szuper ötlet. Később pedig legyen ivartalanítva mindenki, és bandázhatnak együtt.

2022. júl. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%
a nyúl az nagyon nem lakásba való , én a kutyát macskát is beteg dolognak tartom de a nyúl annak szenvedés lenne , pl ezt a nyári meleget egy lakásban nagyon megsínylené
2022. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, biztos jobb kint a 40 fokban bármilyen állatnak, mint a 28-30 fokos klíma nélküli, vagy a klímás lakásban. Te gondolkodsz is néha, vagy csak írod a hülyeséget?
2022. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!