Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrec kell egy...

Mekkora ketrec kell egy afrikai fehérhasú törpesünnek?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom min. 100x50x50 cm(ha tévedek javítsatok ki) de nekem az íróasztalom 116x54x38 cm és máshova nem tudnám tenni a ketrecet, szóval lehet kisebb ketrecet venni neki vagy nem?

2022. júl. 8. 02:43
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Mivel az a minimális, így nem, el kell férnie benne a dolgainak is, pl bújózsák, enyém abba alszik, futótányér, tálak és köztük el kell férjen amikor mászkál....
2022. júl. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Az általad említett hely nagyobb alapterületű mint a minimum élettér. Az íróasztalodhoz hogy jön hozzá hogy 38 cm magasság kivitelezhető csak? Polc van felette vagy mi?
2022. júl. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Hat pedig mas helyet kene neki keresned. Foldon nem fer el?
2022. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. Válaszolónak, a 38 cm az a magasság és igen van felette polc de az a bútorba van beszerelve (gardróbos ágy)

3. Válaszolónak, hát a földön talán elférne csak akkor pont a huzatba lenne ami nem tesz neki jót de majd megpróbálom az asztalomnál a polcot vagajogy leszerelni

2022. júl. 8. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
30 cm kerék kell nekik, szerintem a magassag kicsit szűkösen de jó lesz. Az alapterület tökéletes
2022. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!