Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Föld vagy forgács?

Föld vagy forgács?

Figyelt kérdés

Az lentrne a kérdésem hogy hörcsög terráriumba a föld vagy a forgács a jobb. Olyan terráriuma van amiben megoldható hogy mind2 benne legyen szóval ez sem lenne baj. Nagyon természetes a terráriuma (ha Googleben beírod hogy 'hamster gehege' akkor kiad hasonlókat mint az egyém). Nem tudom hogy a forgács vagy a föld (soil) jobb e a hörinek. Eddig forgács volt a ketrecébe, de ebben az új terrariumban szeretnék a számára megfelelő tért kialakítani.

Kérlek nem leszólni!

Az értelmes válaszokat köszönöm!



2022. júl. 26. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Földet csak akkor, ha vakondot akarsz…

Hörcsögnek forgács, vagy papíralom.

2022. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha. Köszi. Láttam egy angol videót akinél az egész terrariumban föld volt. Akkor az nem. Ok.
2022. júl. 26. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó gondolat a mindkettő. Az, hogy föld is van,jobb a talpának, természetesebb talaj miatt, a forgács a talajtakaró helyett van a földön, és ez köti meg a vizeletet, székletet (szagát) és indítja el a humusszá válását. Minél változatosabb és természeteshez hasonlatosabb, annál jobb. Bár a takarítás lehet, kicsit nehezebb így.
2022. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2022. júl. 26. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Forgács!
2022. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!