Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Padlószőnyeg mellett nyúltartás?

Padlószőnyeg mellett nyúltartás?

Figyelt kérdés

Végre lenne lehetőségem újra nyuszit tartani.

De eddig laminált padló volt, ami könnyen tisztítható.

Na de padlószőnyeg mellett hogyan lehet megoldani?

Én mindenképp szeretném ha órákat szabadon lenne, akár a későbbiekben nyuszi biztos szobában 0-24 szabadláb.

Viszont az esetleges pisit hogyan lehetne megoldani a padlószőnyegen?

Illetve mennyivel lenne allergizálóbb a padlószőnyeg miatt.

Sajnos allergiás vagyok magára a nyuszi szőrre is minimálisan illetve a szénára is. :/

Ettől függetlenül is szeretnék nyuszit tartani, az allergia nem tart vissza tőle, ezelőtt is majdnem 6 évig boldogított a nyuszim, de sajnos egy műtétből nem ébredt fel.


2022. aug. 4. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha ilyen szinten allergiás vagy, akkor miért van egyáltalán padlószőnyeg? A helyedben lecserélném laminált padlóra, mert az egészségednek nem fog jót tenni...

Ha nem cseréled, akkor én vennék a helyedben ilyen gumis lepedőt, amit a babáknak szoktak a babaágyakba - de lehet nagyban is kapni az ikeában - az nem tud átázni, mert az alja nedvességzáró anyag. Abból vennék több szettet, azt cserélgetném. (Plusz beszereznék robotporszívót meg egy légtisztító berendezést az asztma elkerülésére.)

2022. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért mert nincs keret egy laminált padlóra sajnos :/

Pedig igen az lenne a legjobb minden szempontból.

Gumis lepedőt max a karám alá tudnék tenni ami tök jó, de egy kis karámban nem tudok vele úgy foglalkozni.

Mindenképo szeretném ha szabadon is lehetne hogy tudjak vele normálisan foglalkozni.

2022. aug. 4. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Több gumis lepedő és ha a szélső magasak akkor rampaval átjárót csinálni. Amúgy a Vanish sztem kihozza a pisit (legalábbis kutyáknál) és vannak szagtalanito sprayk. De amúgy egy nyuszi igenis tud szobatiszta lenni!!!!
2022. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szélei**
2022. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg a Kärcher tisztító gépek is jók a Vanish mellett
2022. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3

Igen tudom, hogy tud szobatiszta lenni, volt már nyuszim. De az ivaros időszak nyuszifüggő, hogy mennyire jelöl, illetve van, hogy becsusszanik egy szobatiszta nyuszinál is egy kis pisi.

De köszönöm a választ mindenkinek

2022. aug. 6. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
2022. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!