Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez mitől van? A nyuszim...

Ez mitől van? A nyuszim tegnap óta sokszor "elalszik" és semmire sem ébred fel. Pl. Már azt hittem elpusztult, fölkaptam és semmi, majd egyszer csak magától amikor már letettem a földre. Ez lehet betegség jele esetleg?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon meleg van, figyelj oda rá.

Hideg zöldséget adj neki, tedd be a hűtőbe a salátát és a répát. Friss vize legyen.

A nyuszik nagyon könnyen meghalnak a napszúrástól!

2022. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ennyiből megmondani. A nyulak eléggé rutin szerint élnek, ha az változik, lehet, gond van. Első kérdés, hogy eszik-e úgy, ahogy szokott, széklet gyakorisága, állaga, mennyisége változott-e? Ha igen, vidd állatorvoshoz. Másrészt szükséges neki az aktivitás és a társas program, van elég játéka, foglalkozol vele annyit, amennyit szoktál? Ha kisebb helyre, bármi program nélkül hosszasan egyedül van zárva, letargiás lehet. Az is lehetséges, hogy csak nagyon szeret téged és biztonságban érzi magát, zsákmányállatként elég éber állatok, ha a kezedben is képes aludni, az az abszolút bizalom jele. Amúgy jórészt 8-9 órát alszanak naponta, esetleg azt megfigyelheted, ez megvan-e neki, de sokszor nyitott szemmel csinálják, szóval ez nehéz.
2022. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyedül vagy ketten vannak? Eszik e? Széklet van e? Mondj meg részleteket mert ez még kevés, ebből nem lehet megmondani
2022. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ketten vannak, és ugyanúgy eszik, bogyózik és iszik. ( a bogyózást úgy tudom megállapítani, hogy nagyobb a bogyója a másiknál)
2022. aug. 5. 13:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg mit szólnál ahhoz ha elvinnéd állatorvoshoz?🤷
2022. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Holnap reggel visszük
2022. aug. 5. 20:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Oké!
2022. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia, hogy van a nyuszid?
2022. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta, hogy kisebb hőgutát kaphatott. Nagyon kell figyelni, hogy a szoba maximum 25-26 fokos legyen
2022. aug. 29. 20:59
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Hát igen, egy nyultartonak ezt tudnia kellene
2022. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!