Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol/kitől érdemes aranyhörcsög...

Hol/kitől érdemes aranyhörcsögöt venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy jelenleg hol érdemes aranyhörcsögöt beszerezni. A szaporítókról és kisállat-kereskedésekről rosszat hallottam; olyan hörit szeretnék, aki fiatal és egészséges, emiatt a Hörcsögmentésben sem bízom teljesen (annak ellenére, hogy a mentés nagyon nemes cselekedet tőlük és támogatom őket!).

Tartásukról minden fontosat tudok, így tényleg csak egy jó és megbízható helyre/személyre lenne szükségem (az országon belül bárhol).


Előre is köszönöm a segítséget! :-)



2022. aug. 6. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a barátnőmtől kaptam, de nem tudok rosszat mondani. Minden rossztól mentes és hiperaktivitástól aktív hörcsögöm volt! :) Ne félj magánembertől szerezni, akár ingyen.
2022. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen szíriai aranyhörcsög tenyésztő van az országban akit jó szívvel ajánlok: Pezsi. A Hörcsögmentést is kérdeztem anno róla és ők is azt mondták hogy őt javasolják. Gyönyörű nagy és egészséges állatai vannak. És csak leellenőrzött helyre adja őket. Facebookon Pezsi néven megtalálod:

[link]

2022. aug. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Tenyésztő
2022. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ok a pezsi
2022. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Pl**
2022. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Ő tényleg nagyon megbízhatónak tűnik. Nagyon drágán adja a höriket?

2022. aug. 8. 00:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem az állat a drága. Sokkal inkább a megfelelő lakhely, felszerelés, eledel beszerzése, illetve egy esetleges állatorvosi vizsgálatok. A hörcsög legjobb tudomásom szerint nála is pár ezer Ft.
2022. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az állat egyszeri 'nagyobb' (pár ezer) forintos kiadás. Mi pl a dzsungimnak 40 ezerért vettünk ketrecet... Szóval a felszerelés a kaja, az állatorvos esetleg, a ketrec, stb. ezek a drágák
2022. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A felszereléseknek már utánanéztem, tudom hogy az mekkora kiadás lesz.

Azért érdekelt, hogy vajon nagyon drága-e mellé még az állatka. :)

2022. aug. 8. 22:13
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon
2022. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!