Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnét tudom majd hogy dzsungá...

Honnét tudom majd hogy dzsungáriai Hörcsögömnek már nincs sok ideje hátra, mert megöregedett? Sajnos nem tudom mennyi idős, csak mintha hosszabb lenne ma reggel óta a szőre, és sötétebb lett, illetve nem olyan mozgékony.

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 22:01
1 2
 1/11 Plaga ***** válasza:
30%
Na, most már tudod
2010. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na de egyik napról a másikra?
2010. szept. 23. 22:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Kb. sem tudsz következtetni, hogy milyen korú lehet? Ez a fajta cca 2-3 évig él.
2010. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen egyik napról a másikra,sőt órák alatt is.Bár nem biztos hogy a tiéd meg fog halni lehet csak a telet érzi.Amúgy nálunk előtte mindig megpúposodtak a hörik/egerek akár egy héttel előtte is de volt hogy pár órával előtte.Megpúposodtak és nagyon "csúnyán" megöregedtek.Ha nem is eszik nem iszik és láthatóan nincs jól akkor nagyon sajnálom:(
2010. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Márciusban vettem,nem hiszem hogy 1 évesnél több lehet.Duci és eszik,iszik,csak a bundája meg a "lustasága" aggaszt.
2010. szept. 23. 22:20
 6/11 anonim válasza:
Ha púpos, és lesoványodik,abból lehet látni. A haláluk előtt nagyon lassan mozognak, és a kedvenc ételükből is keveset esznek. Azt nem tudom, hogy a szőrük megnő-e, de az enyémeknek megritkult kicsit, főleg a fülük mellett. Ezek biztos jelek.
2010. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Tehát mindenképpen fogynak?Mert nagyon duci..Akkor talán van még remény...
2010. szept. 23. 22:31
 8/11 Plaga ***** válasza:
0%
Lehet, hogy már megdöglött és felfúvódott a teteme. És miért mozog? Hát belülről marcangolják a bontók és elmozdul szegény
2010. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha duci, akk vlsz még nem olyan öreg, h mostanában dögöljön meg. :D Bár nekem volt egy hörim, aki kövér volt, és székrekedésben halt meg, de ez ritka.
2010. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,"plaga" kivételével!
2010. szept. 24. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!