Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A csincsillám megharapta a 14...

A csincsillám megharapta a 14 hónapos kislányom mutató úját. Nem nagyon látszik, picit vérzett. Lesz valami baja? Kaphat fertőzést?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 21:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Engem is harapott meg, de azért fertőtlenítsd le, de szinte biztos hogy semmi nem lesz
2010. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Egy jól nevelt kutya SOSE támad gyerekre! Max ha a h*lye kölyök nem hagyja békén! Ha a kutya meg nincs megnevelve akkor megint más a helyzet, de a kutya sosem hibás! Csak a gazda! Amúgy meg nem kell mindentől ennyire óvni a gyerekeket.. Pont azért ilyen beteges az összes mert minden szirszartól féltik..
2010. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
a 21:31-es válaszolónak:akkor a gyerek az utcára se menjen ki?Mert a cipője talpán haza viheti az utcáról a bacikat.. Vagy séta közben elég ha hozzá nyúl a kezével egy falevélhez,amit előzőleg lepisilt egy kutya,vagy béka...Hátnem tudom..Ha tartasz állatot akkor annak is adsz higiéniát..Vagy Te nem??
2010. szept. 24. 21:39
 4/19 A kérdező kommentje:

21:37-es válaszoló:

Egyetértek Veled..Neml ehet burokba tenni a gyerekeket.Meg kíváncsiak is,és abból tanulnak.A kutyákról meg annyit,hogy Nálunk 2 staffi van,de soha senki(állatokra gondolok) akkora tisztelettel még nem bánt a gyerekemmel,mint Ők ketten. Nevelés kérdése,hogy tudják hol állnak a rangsorban!

2010. szept. 24. 21:41
 5/19 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ne vedd fel a sok parasztságot amit írogatnak.

Mindig mindenki okosabb a másiknál!(N) szánalmas...


Egyébként fertőtlenítsd le, ha nagyon csúnya a seb nm árt orvosnak megmutatni(ha nem az én lehet akkor is megmutatnám).

2010. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ilyen embereket -.-"

Pont ezért van ma annyi autoimmun beteg meg stb.

Mert a gyerekeket beton dzsungelbe azon belül is egy elszigetelt műanyag burokba nevelik. Arról nem tudtok, hogy a szervezetnek szüksége van kisebb bacikra, hogy erősödjön. Ha egy kis baci jut a szervezetbe az olyan az immunrendszernek mintha egy edzése lenne. Formába tartja és erősíti magát vele.

De ha nem kap semmi károsat ami ellen védekeznie kellene, elkényelmesedik elpunnyad, és amikor jön egy nagyobb betegség, egyértelmű hogy az erősebb immunrendszer győzi le jobban.


Nem azt mondom, hogy folyton betegnek kell lenni vagy hasonló. Egyszerűen csak nem kell a gyerekeket a széltől is óvni hadd erősödjenek.


És hogy válaszoljak is:

Ha lefertőtlenítetted semmi baja nem lesz. Engem ugyan még csincsilla nem, de tengeri malac harapott már meg és túl éltem.


És egy utolsó gondolat. Örülök, hogy a szüleim nem fosztottak meg gyerek koromba attól a boldogságtól, hogy állatok között nőhettem fel. Ugyanis ennek eredményeképp lett egy csodálatos és hűséges kutyám, akit 1 éves koromba kaptam.

2010. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,hogy válaszoltatok.Én nem is értem,hogy emberek hogyan gondolkozhatnak így??!! Én falun élek,sok állattal,nem azt mondom,hogy hagyom a gyereket a trágyadombon játszani,de szaladt már be mezítláb egy tojásért a tyúkolba,vagy vitt be szénát a kecskéknek papucsba,és soha nem adódott ebből még betegség.Megszerette az állatokat,és megtanulta tisztelni őket.Persze most nem a 14hós lányomra gondolok,akit megharapott a csincsilla,mert etetésnél kíváncsiságból odanyúlt,hanem a nagyobbikra,aki 9 éves.És ami a legfontosabb,makk egészséges,pedig nem jár domestos törlőkendővel az udvaron...sőt....
2010. szept. 24. 21:50
 8/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm Kedves kérdező! A 21:27-es vagyok! Több ilyen szülő kéne! Látszik hogy jó gazdi vagy! A staffikhoz pedig gratula! Az egyik leg gyerekszeretőbb fajta! Imádom őket! :)
2010. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Elég csak a buszra felszállni,vagy metrora...honnan tudod milyen tüdő heptikus tüsszent rád vagy a gyerekedre valamit?? Esküszöm idióta,az első válaszoló meg egy tulok!!
2010. szept. 24. 21:52
 10/19 anonim ***** válasza:
az!
2010. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!