Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kirakjátok még ilyenkor a...

Kirakjátok még ilyenkor a kertbe a tengerimalacokat?

Figyelt kérdés

Én ki szoktam tenni legelészni, csak mostanában sok a reggeli harmat, és még délután is nedvesnek érzem a talajt/növényeket - legalábbis nem elég szaraznak. Viszont most vannak még elég meleg napok, és sajnálom, ha nem mehet ki.

Ti hogy csináljátok?



2022. szept. 13. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Van amikor olyan a fű hogy leteritek egy plédet, ha megszáradt/felszívta, akkor leveszem
2022. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Már nem teszem ki őket.
2022. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán soha nem kellene kitenni a szabadba. Mikor ilyen hűvös van reggel és este akkor meg végképp nem.


➡️ tengerimalacok.hu

2022. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem értem. Én napközben rakom ki amikor már melegebb az idő. Nem hajnali ötkor. Amúgy a kérdésre válaszoltam szóval nem értem miért lettem lepontozva
2022. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha az 1-es vagy, akkor véletlenül. Bocs. Hármasnak: tengerimalac szakértőkkel beszéltem erről, tehát ki lehet rakni a szabadba.
2022. szept. 14. 23:29
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Nagy szakértők lehettek. Inkább beszélj A Tengerimalac Védő Közhasznú Egyesülettel.
2022. szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Velük beszéltem, hatos, Szalai Bálinttal. Előfordul az életben, hogy nem csak neked van igazad?
2022. szept. 15. 15:14
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
A weboldalukon korábban nem találtam arra vonatkozó információkat hogy a malacok kitehetőek-e szabadba. A Hörcsögmentés pont arra szokta felhívni a figyelmet hogy ne vigye ki senki a hörcsögöt az udvarra. Ebből vontam le azt a következtetést hogy a malacokat sem szabad kivinni.
2022. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
És nem kóborolnak el? Nem félő, hogy úgy eltűnik, hogy sosem találjátok meg?
2022. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!