Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valaki tud ajánlani oldalt...

Valaki tud ajánlani oldalt hogy honnan vegyek Ferret Nation ketrecet? Ami megbízható. Meg esetleg hogy hol lehet venni rá olyan műanyag védőt?

Figyelt kérdés

Sok helyen láttam már ilyen ketrecbe de sehol nem találom olyan áron ami esetleg 300USD alatt lenne. Illetve hogy honnan tudnék a benne lévő műanyagra védőt találni?

Ferret Nation cage model 182



2022. szept. 16. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
www.ferretnation.com nem tom mi van a pont után hogy .com vagy vmi más
2022. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom csak USA vagy UK-ból tudsz rendelni (már ha egyáltalán kiszállítják) ahol a vámon jól meg is ba*khm*nak 27% áfára. Alternatívaként esetleg a Savic Royal Suite ketreceit nézd meg, nem olcsóbb de magyarban is kapsz. A tálca alapból egy kivehető műanyag lap, én polárplédet tettem rá behajtottam a széleit a tálca alá. Sajnos ezek ennyibe kerülnek, a royal suite esetében egy full fém kb 30 kilós dögöt képzelj el szóval van benne anyag csak meg is kérik az árát.
2022. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amazonról és Petco-ról ist tudsz venni
2022. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!