Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Igaz hogy egy Arany Hörcsög...

Igaz hogy egy Arany Hörcsög akváriumot csak 2hetente kell takarítani?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ez alapján válassz kisállatot...
2010. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
figyu takaríthatod havonta is, ha döglött hörcsögöt, meg büdöset akarsz:D
2010. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igaz ha az ágy méretű akváriumod van. de hörit nem is lehet abban tartani. tessék neki ketrecet alomtállal venni és legfeljebb 5 naponta takarítani attól függően mennyire koszolódik az alom alatta. egy állat sem szeret a saját piszkában feküdni. legalábbis a rágcsálók tuti nem.
2010. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ésa kérdésre a válasz, nem, nem igaz, mert nagyon büdös lesz 1 hét után is:S
2010. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha 3 naponta kiszeded a pisis sarkot, és jól kitisztítod akkor talán két hetente. De én így is hetente takarítom az egészet.
2010. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az állatkát meg is ölheted ha nem takarítod rendszeresen és ez alatt nem azt értem, hogy 2 hetente vagy 2 naponta! inkább ne tarts semmilyen élőlényt ha kínozni fogod a saját kényelmed érdekében.
2010. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az üveg méretétől függ és a benne lakó hörcsögök nemétől, számától fajtájától. Nekem egyszer volt egy 80x40 cm-es helyen 2 db roborovszkim azokat elég volt 2 hetente takarítani, de feleakkora helyen 2 dzsungáriait már inkább hetente kellett, aranyhörcsögöt meg ugye duplagyakran mert 2x nagyobb a törpehörcsögnél és szagosabb, többet pisil.
2010. szept. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, a szagok meg minden gázok lent maradnak az akvárium aljában, ez egy állatnak sem tesz jót, ezért alapból jobb lenne ketrecben tartani.

Takarítani mindig kell ha már büdös vagy koszosnak látod, ahogy én tapasztalom 1 hét után már eléggé szaglik pedig a legjobb almot használom...

2010. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hmmm...én a hörim ketrecét hetente pucolom de most pl 2 hetes alom van alatta, múlt hetem elég zűrös volt az egyetemen és nem volt rá időm h kipucoljam de mivel ez egy ketrec így nem okoz neki gondot az ammónia (remélem azt legalább tudod, hogy a pisijük ammóniát tartalmaz bár a kérdésből kiindulva ezt se tudtad...) mivel szellőztetek is meg minden. nah mind1 én hetente szoktam kipucolni de nagy ritkán ha a suliban összejön minden akkor csúszik egy hetet a dolog, viszont akvárium esetén ezt nem ajánlom mert az közel sem szellőzik olyan szinten mint a ketrec!
2010. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés. Ha lenne benned egy kis empátia nem is gondolnál arra, jó-e vagy sem.

Te szeretnéd, ha nem tudnál gondoskodni magadról és csak kéthetente cserélnék alattad a pelenkát?

2011. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!