Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac hordozóhoz...

Tengerimalac hordozóhoz létezik termoszőnyeg, bélés, szélvédő vagy bármi?

Figyelt kérdés

Novemberben hozunk társat a malackámnak, amikor már azért hideg van és gyalogolni is kell, plusz eszembe jutott, hogy mi van, ha pont télen lesz beteg és akkor kell orvoshoz vinni, megfázik a hordozóban, bár alá van forgácsolva vastagon.

Ilyen dobozunk van:

[link]


2022. szept. 26. 12:22
 1/7 anonim válasza:
87%
Igen.
2022. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a forgács és a széna a legjobb. Ha esik az eső, akkor meg takard le fentről.
2022. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A magyar tengerimalac védő Közhasznú egyesületnél vannak olyan támogatói termékek amik ehhez hasonló textil dolgok. Vedd fel velük a kapcsolatot és biztosan tudnak segíteni neked. És ha tőlük viszel ilyen terméket akkor még a szervezetet is támogatod. 😊
2022. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem valami pokrocot tegyél bele,vagy valami anyagot,olyat amit te már nem használsz abból vágj akkora darabot
2022. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csinálom, hogy van egy piacos összecsukható vászonkosaram, abba pont belefér a hordozó. A hordozó és a kosár közé teszek pokrócot, nagy hidegben meleg vizes palackot is. Egy könnyebb takaróval félig le tudom takarni, hogy azért levegőt is kapjon. Így a pokróc sem lesz pisis, stb. Teljesen jól bevált eddig.
2022. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. szept. 26. 23:32
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül egy vízálló, cipzáros táskába tettem bele a hordozót, a végét nem cipzároztam be teljesen, hogy legyen levegője.

Semmi baja nem lett.

2022. nov. 25. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!