Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik az a kisállat /kis...

Melyik az a kisállat /kis rágcsáló ami megfelelne számomra?

Figyelt kérdés

én a hörcsögre gondoltam de az a baj h este nem lehet a hálószobában tartani állítólag mert zörög ez igaz?

kb höri méretű rágcsálót szeretnék ami nem harapós és el van egyedül éjjel ne zörögjön(lehessen tőle aludni:))

kisebb hely is elég neki szval ne tengerimalac vagy nyúl stb... Melyik az a kisállat /kis rágcsáló ami megfelelne számomra? is


2010. szept. 26. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
egér meg hörcsög. de mindkettő zörög éjjel. hozzá lehet szokni
2010. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is mennyire szeretnél vele foglalkozni?

Mennyi időt vagy otthon?

2010. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
minden rágcsáló zörög éjjel, mivel a rágcsálók éjjel aktívak. ha ezt nem bírod elviselni, akkor nem való neked rágcsáló.
2010. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minden állat zörög éjjel, ha nem tudsz hozzászokni akkor ne a szobádban legyen.

Hörcsög vagy egér az úgy kicsi és elvan. Nyúl az túl nagy, patkányok is nagyobbak mint egy höri de okosabbak is és meg lehet tanítani sokmindenre, pl ül a válladon meg minden. Aranyosak nagyon.

2010. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. szept. 26. 18:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Táncolóegér! Nem szökik, nem igényel foglalkozást, leköti magát. De nem zörög annyira, mint egy hörcsög, mert nem tud kerekezni, csak a forgácsot rugdossa, azal neszez este...

[link] Néhány kép és hasznos tanács róluk.

2010. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a hörcsög nem zörög éjjel :) kerekezik, de én megolajozom étolajjal a fémkerekét és így semmi zajt nem csinál azzal hogy futizik :)

de ami a legjobb ha sok szabadidőd van az a patkány, éjjel csendes és neki a ketrece nem széles hanem magas szóval így kis helyen is elfér (enyémnek mondjuk höriketrece volt de oda kb csak enni meg aludni ment be amúgy velem játszott meg rajtam mászkált míg tanultam) pl 50*100-as ketrec már ugye két szintes és a szintek közé mondjuk egy faágat beteszel azon csendesen tud fel-le kúszni beraksz mászókát pl vmi vastagabb kenderkötélből simán össze lehet hozni és azt még rághatja is és csendes játék és függőágyat beraksz amiben alszik...az szintén nem zajos :P

szal én patkány párti vagyok, most hörim van de majd szeretnék megint egy patit is :P de a höri se lenne rossz bár az is szeret játszani de lényegesen kevesebbet mint egy patkány ^^

2010. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22:14:

Hát az én patijaim direkt este ugrálnak a rácson, a kerékben ugrálva futnak, és így ők a leghangosabbak....

:S

Amúgy én is patkánypárti vagyok, de velük sokat kell foglalkozni.

2010. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!