Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig él egy egészséges házi...

Meddig él egy egészséges házi nyúl? (Háziállatként)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fent van a neten, de mik a szélső határok amikor normális, ha elpusztul?

2022. nov. 1. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Amíg le nem vágják
2022. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na jó nem amúgy olyan 5-10 év ha jól tudom
2022. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez olyan ertelmetlen kerdes. Mi az, hogy "szelso hatar, amikor normalis, ha elpusztul"? Most azt varod, hogy (nem neztem meg, mi van neten) ha mondjuk 4 evet irnak neki, akkor valaki azt irja, hogy 3-5 ev? Nem tudom, erted-e, mi a problema a kerdeseddel. Abszurd abkerdesed, ahogy peldaul #2 valasza is nevetseges. Miert nem eleg egy atlagot irni? A halal nincs kobe vesve. Sem a mikor, sem a hogyan.
2022. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nyuszik elélnek 10-12 évig is , ha úgy vannak tartva. Függ a kajálastól, vitaminoktól, ivartalanítástól, sokmindentől. Egyre többen tartanak már házi nyuszit lakásban mint a torpéket. :) Szép kort megélnek , de ez függ a tartási viszonyoktól, körülményektől.
2022. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2022. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Amíg ki nem nyúl.
2022. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Amíg tepsibe nem kerül. Jókis nyúlpörkölt. nyami
2022. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon változó tud lenni. A törpenyuszi fajtája, és a genetikája is sokat számít. Nekem például oroszlánfejűm volt, de a tenyészetében nagyon törekedtek beltenyészettel, hogy kék színű utódok szülessenek (miénket azért kaptuk ajándékba, mert foltos lett), és csak 6 évig élt, pedig pont a dupláját ígérték. Szóval sokat befolyásol az is, hogy honnan jön a nyuszi.
2022. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!