Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúl gazdinak a nyuszikka...

Törpenyúl gazdinak a nyuszikkal kapcsolatos ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
Az új kolléganőnek szülinapja lesz és még nem nagyon ismerjük, annyit tudunk, hogy van két nyuszija. A többiek kitalálták, hogy ezzel kapcsolatban adjunk neki valamit, de senki nem tud semmit a törpenyulakról. Van olyan, ami mindig jól jön,vagy sosem elég egy nyuszis házban?
2022. nov. 29. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Tál, polár pléd, játék, faház
2022. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tehát úgy akartok neki ajándékot venni, hogy valójában a nyulaknak vesztek valamit?

Ha igen, én nem tenném.

Ő valószínűleg mérlegel a saját belátása szerint, hogy miből milyet vegyen a nyusziknak, és egyáltalán nem biztos, hogy hasznos lesz, amit ti jó szándékkal adtok. Nekem is van nyulam, dobtam már ki ajándékba kapott nyúlkaját (rossz minőségű volt), fogkoptató követ (ilyet nem is szabad adni a nyúlnak, mégis árulják), meg van egy plédem, amit nem használok semmire, mert műszálas, de a nyulaknak olyat végképp nem adok oda ( megrágnák, lenyelnék, kész a baj).

Mindnél vacakul éreztem magam, mert jó szívvel adták, csak hozzáértés nélkül.

Én a helyetekben most még safe-zone-ban maradnék. Pl a nyuszik jó kiindulási alap: nyulas határidőnapló 2023-ra, vagy nyulas bögre.

Legközelebbi szülinapra meg már megismeritek annyira, hogy valami specifikusabbat adjatok, akár a nyulakkal kapcsolatban.

2022. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, javaslom inkább ezt.

Nekem kutya jutalom falatokkal szokott ez lenni, mert allergiás a kutyám.

2022. nov. 29. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!