Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valaki etet azzal az orvosi...

Valaki etet azzal az orvosi tengerimalac táppal, amit én sehol sem találok, de az egzós doki szerint a legjobb?

Figyelt kérdés
Valami német táp, kerek dobozos és 1 kilós.
2022. dec. 29. 12:35
 1/3 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Az orvos nem mondta meg a táp nevét? Mert így ennyi infóval elég nehéz kitalálni hogy melyik tápra gondolsz.

Trovet, Oxbow Critical Care - ez kényszeretetéshez való.


Egyéb jó tápok: Versele laga Cavia Complete, BunnyNature tengerimalactáp, Beaphar Nature nyúltáp (jobb az összetétele mint a tengerimalacosnak) Oxbow Essentials tengerimalactáp.

2022. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, ezeket ismerem, ez valami (nekem) új volt.

Mutatta, meg biztos mondta is, de már nem tudom mi volt.

Nem kényszeretetős, rendes táp, van hozzá egy mérőkanál, egyet kell adni belőle egy malacnak egy nap és emellé csak széna kell, semmi más, c-vitamin se.

Arra is gondoltam, hogy csak dokinál kapható talán.

2022. dec. 29. 15:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, de lehet, hogy megtaláltam: Rodicare Basic, de nem biztos.
2022. dec. 29. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!