Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög szereti a paprikát?...

A hörcsög szereti a paprikát? Meg úgy egyébként mi az a zöldség/gyümölcs amit nem lehet neki adni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 aranyhörim van 1 dzsungi ők szeretik a paprikát, főleg a piros húsú pritamin paprikát. Úgy tudom K betűseket nem lehet nekik adni amik puffasztanak, pl: kelkáposzta, kelbimbó. Karalábét adtam már nekik, nem lett bajuk tőle és körtét is kaptak attól sem lett bajuk pedig az is K betűs. Végül is majdnem minden zöldséget és gyümölcsöt szoktam nekik adni: répa, tök, uborka, dinnye, saláta, alma, stb
2010. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kaphat K betűs dolgokat, karalábé, kelkáposzta, káposzta stb,

szereti a magvakat, almát hámozva, répát, uborkát de azt is csak hámozva szabad adni neki,fa miénk imádja a fürtös kölest azt amit a papagájoknak szoktak adni:) paradicsomot is szereti, paprikát nem adok neki mert felfújja! Tehát ami puffasztó az tilos!Gyümik közül szereti a sárga és görögdinnyét. .most ennyi jut eszembe

2010. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a ti hörcsögeitek is alszanak még?:O
2010. okt. 2. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy alszanak mivel éjszakai állatok. Ők nappal alszanak éjjel aktívak.
2010. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, nappal alszanak, éjjel meg egész este nyomják a mókuskereket:))elég zajosak, úgy ,hogy éjszakára mennek a fürdőszobába a mosógép tetejére és rájuk zárom az ajtót:)
2010. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de nekem olyan óránként kijárkálnak és szép fokozatosan elássák a kisház egyik sarkába a kajájukat... utána kijönnek szétnéznek futkorásznak a mókuskerékbe fél percet aztán visszamennek aludni..mindig ilyenek?xd
2010. okt. 2. 16:06
 7/7 anonim válasza:
mi a paprikacsutkát szoktuk nekik odaadni, imádják kicsipkedni belőle a magokat! uborka, alma, répa, cékla, paradicsom- ezeket mind lehet, és szeretik is. meg persze olajos magvak, mazsola. mi néha szoktunk pirított kenyérkockát is adni.
2010. okt. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!