Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nemrégiben vettem a törpenyula...

Nemrégiben vettem a törpenyulamra egy hámot. Titeket a nyúl szokott követni vagy arra megy amerre ő gondolja? Milyen szokásai vannak ezen téren?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 22:40
 1/3 anonim válasza:
72%

Nyulam nincs de van egy krumplim.

elmondom a szokásait:

-szeret olajban fürdeni főként napraforgó olajban

-szereti ha sózzák

-szereti a majonézt

-szeret feküdni

-nem szereti a nyulakat

-nem szereti a répát

-nem szereti az emlősöket rajtam kívül.


Remélem segítettem

Üdv: TuRmIx

2010. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És a krumpli nem rágja meg az otthonát :)


Válaszolva, én nem tudok róla, hogy szerencsés lenne a nyulakat pórázon sétáltatni, igaz, nincs nyulam. De mivel ki lehet őket engedni a lakásban, hová akarod vinni pórázon?

2010. okt. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyuszim is van és hámom is. A nyúl arra megy amerre szeretne, nem lehet sétáltatni, (ha agilityzni megtanítod akkor ugrál melletted). mi anyumék udvarára vittük, és hát készülj fel rá hogy futkosni fogsz utána, ezért érdemes egy jó 3méteres pórázt beszerezni. A lépcsőket 3-4essélvel ugrotta át, tehát jó testedzésnek is. Nekünk mellényes hámja van, ami nem túl praktikus mert már bújt ki belőle, talán jobb a másik fajta.

Utcára semmiképpen ne vidd ki, mert mindent meg akar majd rágni, és nagyon meg tud ijedni a zajoktól is. Ha egy rétre viszed, akkor is figyeld mit rág meg, és inkább ne hagyd neki, mint, hogy mérgező legyen. Ja igen, ugye megvannak az oltásai (mixo,RHD) mivel kint gyorsabban összeszedhet valamilyen betegséget, és érdemes élősködők elleni cseppekkel is kezelni, a kullancsok és más vérszívók ellen.

2010. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!