Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a hörcsögöm...

Miért csinálja ezt a hörcsögöm? SÜRGŐŐŐS

Figyelt kérdés
Alig bír mozdulni, nem nyitja ki a szemét, nem eszik és nem reagál semmire!!! Valaki segítsen!!! Mi a baj?
2010. okt. 3. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Allatorvoshoz vele, ne innen vard a csodat....
2010. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Minél gyorsabban orvoshoz kellene juttatni.

Sajnos a höri is zsákmányállat, képes a végsőkig titkolni a bajait. Ráadásul ha 2 éves elmúlt, akkor... hát sajnos számítani kell a hirtelen halálra náluk :(

2010. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
haldoklik.
2010. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzá kell tennem hogy ezt már egyszer csinálta ésakkor evett-ivott és egyszercsak meggyógyult :S
2010. okt. 3. 17:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2010. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is nyugalom!

Nekem volt két hörcsögöm akik nagyon gyakran csinálták ezt, de csak a hidegebb idő bekövetkeztével. Amikor hideg volt, olyan volt, mintha hibernálták volna magukat, de komolyan! Volt, hogy megfogtam őket és hidegek voltak, nem moccantak, majd kis idő múlva virgonckodtak már. Én ezt a hidegnek tudtam be, de remélem titkon nem betegek voltak:(

Viszont mindenképp vidd orvoshoz amint tudod!

2010. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kb 1 - 1,5 éves
2010. okt. 3. 17:34
 8/12 A kérdező kommentje:

és ez a második alkalom

hasonló eset az enyém is

egy jó fél óra múlva már futkározik, kinyija a szemét és eszik iszk normálisan :S

2010. okt. 3. 17:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajna nem tudok segíteni azon kívül, hogy írtam nekem semmi baja nem lett tőle! majdnem 3 év után haltak meg, szóval szerintem nem betegek voltak. Állatorvoshoz mindenképp vidd ha jót akarsz!

Szia:)

2010. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

huh!

eddig az előszában volt a hörim és kétszer is csinálta ezt.

Tegnap este viszont bhoztam a szobámba és ma reggel kutya baja sem volt :)))


Remélem a hideg miat volt :S

2010. okt. 4. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!