Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzs. Törpehörcsögöm hátán a...

Dzs. Törpehörcsögöm hátán a bundája égnek áll, és olyan mintha mindig vízes lenne. Mi történt vele? Eszik rendesen, vidám, jókedvű.

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Talán valami, bolha lehet azt vakarja ezért nyálas lesz a szőre. Vagy esetleg amivel megfürdetted nem volt jó minőségű, vagy nem a számukra készült termék volt.
2010. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Az egész háta olyan,fél éve van nálam,sosem fürdetem meg,mert nem szabad,a másik hörcsögömnek semmi baja.Mi lehet vele?
2010. okt. 5. 21:43
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott olyan lenni, amikor bemegy az önitató alá és ott szórakozik, vizes lesz az önitatótól. Az nem lehet?
2010. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó,köszönöm.Egy hete olyan neki,én sajnos valamilyen betegségre gondolok..
2010. okt. 5. 21:54
 5/17 anonim ***** válasza:
a legjobb, ha megkérdezed az állatorvos, nehogy történjen valami a kis fickóval! esetleg lehet tényleg bolha, próbáld meg átnézni a bundáját!
2010. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem akarom a frászt hozni rád, de nálunk a hörmimnek akkor volt féloldalt csapzott a bundája hónapokig, amikor kiderült, hogy agydaganata van. Segíteni nem lehetett rajta, nem mondom, hogy a tiédnek is az van, mivel az enyém fél oldalasan volt ilyen. Vidd el dokihoz, lehet, hogy valami élősködő.
2010. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ Kedves két utolsó Válaszoló.

Kedves utolsó Válaszoló,nagyon sajnálom a KisHörcsögödet!

2010. okt. 6. 08:23
 8/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Köszi szépen.


Majd azért írd meg ide is, hogy mit mondott a doki.

2010. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rendben.Kedves Utolsó Válaszoló!Van most hörcsögöd?
2010. okt. 6. 19:51
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenje egy évesen kb. semmi baja nincs. Ajánlom a homokfürdőt neki, nekem attól múlt el az én hörcsögömek.
2010. okt. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!