Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac vagy törpenyúl?

Tengerimalac vagy törpenyúl?

Figyelt kérdés

Ti melyiket ajánlanátok? Miket kell róluk tudnom? Mennyit esznek, isznak, milyen gyakran kell őket almozni, mit kell nekik megvennem, milyen ketrecet....


14/l


2010. okt. 6. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
a nyuszit napi rendszerességgel kell sétáltatni. inkább a malacot javaslom, kevesebb gondozást igényel.
2010. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Fix, hogy van ilyen jó nyuszis oldal is.

2010. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

www.torpenyul.hu

www.tboe.hu


Nekem nyuszim és malackáim is vannak. A tengerimalacokkal könnyebb bánni, bár ez a nyuszi habitusától is függ. Az én nyuszim nagyon élénk és sokat rosszalkodik, de ismerek nála sokkal nyugodtabb, kezesebb tapsifüleseket is. Illetve azt is kalkuláld bele, hogy a nyuszitartás valamivel drágább. A nyulakat évente oltatni is kell.

2010. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Viszont malackából minimum kettőt kell tartani.(Egyneműeket)

Ketrec igényük nagyjából egyforma. 100x50cm-es körül.

2010. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nyusz:) hát, gondozsában sztem egykutyák a tengerimalaccal, de a nyuszi jobb, aranyosabb;) én asszem 4 naponta takarítom az enyéimet.picit öregebbk, de már csak egy helyre pisilnek+a másik, és csak egy sarkot kell kialmolnom:)
2010. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nekem volt már tengerimalacom és most nyuszim van... de tény hogy a nyuszi aranyosabb (én mondjuk imádom őt:) a nyuszi pl rengeteget eszik (nekem pl már majdnem akkora mint egy kissebb disznó :D) almozni gyakran kell főleg ha lakásban tartod..inni való nem szükséges esetleg ha táppal eteted őt, én zöldségeket gyümölcsöket nyáron füvet adok neki és nem igényli a vizet próbálkoztam vele de csak pocskolt benne :))
2010. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az enyém a pisijében lubickol:D

annyit vizel hogy már ingyen strandot nyithat.xD

de nyuszkó

2010. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem kiskoromban rengeteg nyuszim volt, bár nem törpék hanem rendes házi nyulak:) Most két tengerimalacom van. A törpenyuszi viselkedését nem igazán ismerem, de szerintem a malackák aranyosabbak, mert édes hangokkal az ember tudomására tudják hozni, hogy mi tetszik nekik és mi nem. A nyuszik kicsit vadócabbak. DE mindegyik állat érző lény, tudnak szeretni.:) Szerintem nagyon jó dolog a kisállat tartás.
2010. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én a malacot ajánlom!(igaz még nem volt nyuszim)

a malacnak(ha jól tudom)nem kell olyan nagy hely

a malacka nem harap szinte soha

és több most nem jut hirtelen az eszembe,de én a TENGERIMALACot ajánlom!

2010. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!