Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyúl alá megfelelő ez?

A nyúl alá megfelelő ez?

Figyelt kérdés

Nem túl kemény forgácsnak? Puhább kéne? (tudom, hogy rá kell ég tenni szalmát de ..)

[link]


2010. okt. 7. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
tökéletes neki!:)
2010. okt. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó, ha még teszel rá szalmát úgy még tökéletesebb lesz :)
2010. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen nyuszid van mert ha törpe akkor csak a forgácsot tedd alá de ha valami húsnyúl vagyis óriás akkor ne ezt tedd alá hanem csak szalmát. Tapasztalatból mondom
2010. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kell neki alom..nyúl wc abba cicaalom és a ketrecében ne legyen alom..tegyél be neki egy törcsit és arra tud feküdni :)
2010. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Macskaalom, fenyőforgács, nyúl alá TILOS!!!!!!

A nyulaknak nagyon érzékeny az emésztésük, a macskaalomtól baja lehet! (Ha macskaalomra forgácsot teszel, kikaparhatja.) A fenyőben gyanta van (még a forgácsban is), tehát attól is baja lehet!

Van olyan nyuszkó akinek persze hónapokig, sőt évekig nincs baja tőle, de az kivétel, az esetek nagy százalékában mindkettő káros. Boltban kapható NEM tömörített, "nagyméretű" forgács az ideális.

2010. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sokat érthetsz a nyulakhoz..természetes alapú macskaalom kell nekik fenyőforgács tilos miver beleragad a szőrébe..
2010. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az előző válaszadót kijavítva: a nyulak abból a szempontból is érzékenyek, hogy már egy néhány napos alom is felsőléguti problémákat okoz (főleg nyáron), ezért nem javasolt a macskaalom (főleg, hogy a macskaalom granulátum formában kapható, és bár a nyúl nem rágcsáló, megrághatja, ami nagy eséllyel gondot okoz). A fenyőforgács pedig pont azért ragad bele a szőrébe, mert gyantát tartalmaz, nem beszélve arról, ha megrágja, az határozottan nem tesz jót a kis emésztésének!
2010. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak szénát rakjál alá azt kész. Enyim alatt is csak az van
2010. okt. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

meg nyáron szoktam elmenni valahova tépek füvet, aztán azt rakom alá.


A maradék füvet azt meg egy olyan szemetes vödörbe tárolom ami lyukacsos. Szal abban max kiszárad, de nem büdösödik be, és később abból tudom rakni alá az újabb adag füvet.

2010. okt. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!