Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez mitől van mikor egy denevér...

Ez mitől van mikor egy denevér csak úgy semmiből neki repül az embernek ?

Figyelt kérdés

Jöttem este haza a boltból biciklivel és egyszer csak azt vettem észre hogy bele csapódott az arcomba egy denevér 😃😂🤣 hirtelen jól leszidtan és jöttem tovább mintha semmi se történt volna utólag vicces de akkor váratlanul ért hogy vajon ez mitől lehetet pedig nem akartam bántani csak jöttem haza az úton

pár másodperc volt az egész bántani nem akart ő sem tovább repül abba a pillanatban csak ezt nem tudom mire vélni

Tippek?



2023. márc. 24. 23:05
1 2
 1/11 Metionin ***** válasza:
100%
Valószínűleg összezavarodott a tájékozódásban vagy túl hirtelen kereszteztétek egymás útját. Jártam így én is.
2023. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
A denevèr veszettsèget is terjeszthet.
2023. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 robetko ***** válasza:
29%
Biztos ki akarta szívni a véred😄
2023. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Vannak figyelmetlen denevérek, ugyanúgy, mint figyelmetlen emberek. Biztos álmos volt.
2023. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem bántott ahogy én se őt annyit viszont utánna kiabáltam hogy "a jó k****a édes a a****d" utánna tekertem tovább haza felé mintha mi se történt volna 😃😂🤣 itthon mikor meséltem mondták mért nem kaptam el 😃😃😃 mondtam pár másodperc volt az egész ilyenekre nem volt időm 🤣😂😂 utólag vicces de akkor meglepett a kis szőrmók hogy b*****m ketté
2023. márc. 25. 00:48
 6/11 A kérdező kommentje:

Amúgy az is benne van hogy haza felé látta hogy egy egész

rekesz sört hozztam és nem tetszett neki hogy én ma berugok és ő nem 😃🤣😂 na m1 megy a buli reggelig nállam 💪🏾😎✌🏽

2023. márc. 25. 00:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Eltévedt. Hozzánk egyszer az ablakon repült be egy, fél órába telt kikergetni, mert ahogy közeledett az ablakhoz, hirtelen visszafordult, gondolom mindig megijedt, hogy nekiütközik a keretnek.
2023. márc. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kis g****k 😃🤣😂
2023. márc. 25. 03:58
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon el valannak szállva az arcukból a denevérek.....el vannak szállva maguktól le kéne faragni az arcukból
2023. márc. 25. 04:02
 10/11 anonim válasza:

#9-es, te már bevagy rúgva szerintem. :)

Mellesleg a denevér ultrahanfos jelekkel közlekedik és ezt a jelet zavarhattad neki meg amikor útjába tévedtél ő pedig vagy nem tudta elég gyorsan lereagálni és kikerülni az akadályt, vagy valami más tárgynak nézhetett amit át tud repülni (de nem sikeredett a jelek szerint).


Semmi gond nincs a denevérekkel.

Ugyanis nem ők költöztek be az emberekhez, hanem mi vesszük már lassacskán el a területüket és kiszorítjuk őket élőhelyükről.


Bár az is lehet egérnek/zsákmánynak nézett, és meg akart enni, rád vadászni.

2023. márc. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!