Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szoktatok a hörcsögnek takarót...

Szoktatok a hörcsögnek takarót adni?

Figyelt kérdés
Én mindig. Van neki ilyen rongya, mindenféle és amikor tisztítom a ketrecét, akkor kap mindig egy friss rongyot (többféle mintájú van),és amibe volt azt meg kimosom. Be szokott vele takarózni magától.
2010. okt. 7. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze..,én még kis párnácskát is berakok a buksija alá,hogy minden kényelmet megadjak neki!^^:)
2010. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ehh, dehogy:D Van egy kis házikója amit kibélelt magának alommal és ennyi:)
2010. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az Auchanból.
2010. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, tuti szétrágná... Legalábbis az én hörcsögeim amit látnak azt rágják. mindig adok nekik elég almot, és abból csinálnak fészket. azzal is takaróznak, sokszor azt se tudom, hol vannak, mert kise látszanak az alomból.
2010. okt. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én wc papírt adtam a mókusomnak, mert elkezdte a rácson keresztül behúzni a függönyt és gondoltam akkor kell neki valami rongy, csak rongy nem volt csak wc papír, aztán a hülye meg betömte egészet a pofikájába úgy mint a hörcsögök szokták, és utána megette, vagy nemtom, mert eltűnt az összes papír :/
2010. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én hörcsögnek hörcsögvattát használok, patiknak meg rongyot. De nem foglalkoznak vele, csak ha van egy alomnyi pici. Viszont van függőágyuk, abban imádnak aludni. Az egereim meg WC papír gurigát kapnak. Az anyaggal nem foglalkoztak ők se.
2010. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaz nekem patkányaim vannak, de nekik mindig rakok be rongyokat a ketrecekbe) Felfüggesztem és abban alszanak) A többivel pedig kibélelem a kis bujkáló helyeiket meg ezen felül is van bent jó pár rongy plusz a ketrecek is ezekkel vannak félig lefedve. Nem tudom mi alapján válogatnak, de valamit darabokra tépnek, a többin egy fognyom sincs) kb 2-3 naponta cserélem tisztára, mert koszolódik ételtől, pisitől, ilyenek.. Hörcsögöknél nem biztos, hogy nagyon komáznák a rongyokat, szerintem inkább a forgácsban szeretnek bujkálni. Mindenesetre meg lehet próbálni és be lehet rakni pár rongyot, észreveszed ha nem tetszik nekik) Rongy helyett amúgy jobb nekik a höri vatta és ezek egyéb alfajai pl kókuszháncs fészeknek)
2010. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze,sőt hozok neki örömlányokat a Fóti útról és gyújtok neki egy Kubait. ^^
2010. okt. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 crystal90 válasza:

enyemnek van egy hazikoja es abban tettem a rongyot de ugy hogy alatta is van belole es hogy be is tud takarozni neha ha megemelem rolla integet prbalja visszahuzni :P

es ha kicserelem s nem teszem be azonnak keresi :)) olyan jopofa

de most szegeny beteg :(

2010. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó..,nagyon édes lehet a Tied is!!!:)Mielöbbi gyógyulást szegénykének!!:(
2010. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!