Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám elérni a nyuszim...

Hogyan tudnám elérni a nyuszimnál, hogy egy vekni kisütött kenyér alakba transzformálja magát?

Figyelt kérdés

[link]

👆

Ilyenbe szeretném alakítani az én nyuszimat is.



2023. ápr. 1. 16:06
 1/10 anonim válasza:
93%
Nem tudom, de nagyon aranyos. 😄
2023. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Macskánál ez napi többször is előfordul, ajánlom őket erre a célra.
2023. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az én macskámnál ez SOHA nem történt meg eddig.

Macskánál nem is érdekel, az egy unalmas, állandóan kint bóklászó kan dög.


Engem csak nyuszi érdekel! Ahhoz szeretnék jó tippeket kapni, hogy hogyan alakíttassam a nyuszimat ilyen vekni cipó pozícióba.

Aki a képet csinálta, annak pl. hogy sikerülhetett beletennie a nyuszit a tepsibe, úgy, mintha a nyuszi lenne a kisütött kenyér?

2023. ápr. 1. 17:22
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Ne mondd, hogy a macskád kint bóklászó kan dög, mert jönnek a felelős állattartók meg az állatvédők, és jól beoltogatnak. Amúgy rakd be a nyulad egy kellően kis tepsibe, és kénytelen lesz felvenni a pózt.

Mondjuk nem tudom, mi a jó abban, hogy valamit elvársz a háziállatodtól, valamit rákényszerítesz. Nem azért vagy, hogy a háziállatodnak jót tegyél? Ha magától nem akar ilyet, ne erőltesd, mert az majdnem felér az állatkínzással. Aki a képet csinálta, az valószínűleg olyan nyuszit tart, aki szeret abban a tepsiben így ülni. Vagy egy kép erejéig odakényszerítette, mert egy lelketlen f*sz.

2023. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
A nyúl, ahogy a macska is, önszántából veszi fel a cipó-testhelyzetet. Biztosítsd számára a megfelelő életkörülményeket, és várj. Ennyi a recept.
2023. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
A veknisedés alapbeállítás a nyusziknál és a cicáknál is, nem igényel semmilyen moddolást rajtuk, ezt ők defaultként tudják a gyári szoftverrel. Semmilyen hackelésre nincs szükség.
2023. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Általában alapból belemennek :D Tedd egy ideális helyre (amit a nyuszid szeret: napfény vagy árnyék, egy eldugottabb sarok ahonnan azért rád lát, ilyesmi) hogy hamarabb belemenjen.


Ha így sem sikerül, akkor csinálj úgy, mintha az a kenyérforma lenne a legmenőbb dolog a világon. Komolyan :D


Ülj mellé, nézegesd, izgatott hangon beszélj, játssz vele. Ettől az állat kíváncsisága is meg fog jönni, és meg fogja vizsgálni a formát. Ha tetszik neki, bele is ugrik :)

2023. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te igaziból nem szeretnéd, hogy a tied tepsifüles legyen... Meg én se.
2023. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
43%
Nem tudom.
2023. máj. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az enyém így szokott cipózni, de még muffinozni is tud, igazi tehetség. sőt, ha nagyon kinyúúúlik akkor baguette-ezik! rejtélyes egy állat!


a te nyuszidnak sikerült kenyeresedni?

2023. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!