Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy fiu es lany horcsogot egy...

Egy fiu es lany horcsogot egy ketrecbe tartok. Szaporodnak,majd az utodok is szaporodnak egymassal es azok utodai is. Ez meddig fokozhato?

Figyelt kérdés

#pusztan spekulacio
2023. máj. 2. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig, amíg életképesek a beltenyészet miatt, illetve amíg vérfürdőt nem rendeznek.
2023. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
agresszivak,nagyon? adjam le a kisallatboltba inkabb es vegeyk masikat? vagy hogy lehet? vagy kettesevel kulon v fiuk lanyok kulon?
2023. máj. 2. 16:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
többet fogják marni egymást mint amennyit játszanának,szexelnének.Az apa kinyírja a kicsiket,a dominánsabb nőstény kibelezi az apát-ha mégis felnőne egy fészekalj,az anya kezdi el bántani a fiatalokat,hogy takarodjanak otthonról.
2023. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

...ez eleg rosszul hangzik!!!

Ugyanez tengerimalacokkal?

2023. máj. 2. 16:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsög magányos típus, felügyelt pároztatásra tedd csak őket egy helyre, egyébként külön. Simán megzabálják egymást a territórium miatt.
2023. máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
tedd őket külön egyesével. a hörcsögök magányos állatok.
2023. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézz fel a Hörcsögmentés Facebook oldalára, hogy mennyi gazdát kereső hörcsög van, és gondolkozz el rajta, hogy muszáj-e szaporítanod őket.
2023. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is voltak régen hörcsögeim.Volt,hogy nem tudtam leadni kereskedésbe a kicsiket,mert teltház volt...Kivittem a természetbe és elengedtem őket.
2023. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Ha nem értesz hozza és/vagy nem tudsz mit kezdeni a szaporulattal akkor ne szaporítsd. Hörcsögöt amúgy is magában tartunk, magányos állat.

A tengerimalac egészen más téma. Az például szigorúan társas.

2023. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na akkor a malac lesz a nyero ha birjak a tarsasagot a kis rofik :) koszi! Hja azert kerdeztem meg elotte mielott nekem jonnek itt az allatvedok,hogy rendbe legyen minden, mert en se akarok rosszat nekik.
2023. máj. 2. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!