Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacot lehet egyedül...

A tengerimalacot lehet egyedül tartani?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat játszanék vele, futtatnám, és gondoznám, alomlnám szívesen. Csak renm akareok kettőt, mert kettőt nem tudok gyszerre foglalkoztatni és nem akarom hogy összevesszenek rajtam.

Ha velem van, biztos nem fog unatkozni. Meg a barátnőmnek is van egy tengericocija és néha persze átvinném hozzáá játszani.


2010. okt. 10. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi akadálya.
2010. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
oké köszi a gyors választ:)
2010. okt. 10. 10:02
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha ezt mind meg fogod tenni, biztos jó lesz neki és nem fog unatkozni.
2010. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi

És mekkora ketrec kell neki amiben már jól érzi magát, de nem olyan nagy? Olyan 65x45-ös jó lenne? Merzt ilyet láttam tengerimalacnak

2010. okt. 10. 12:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet egyedül tartani, de TÁRSAS lények így nem ajánlott! Te se örülnél, ha úgy kéne egy ketrecbe bezárva élned, nincs társad, és csak kaját meg innivalót kapsz.
2010. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nagyon tévedzs, kedves utolsü, mert szerintme annak is örülni fog ha nbapi több órát foglalkozom vele
2010. okt. 10. 13:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen ám, de a többi órával mi lesz? Akkor majd unatkozik vagy mi? Szerezz be neki egy társat vagy inkább tarts hörcsögöt!
2010. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Értesz malacnyelven? Mert ha nem így bajosan tudja megértetni magát veled. Ők nagyon kommunikatív állatok, veled nem tud beszélni. Nem igazán értem, hogy mitől lenne gond két malac ellátása, nekem kettő van és nagyon jól megvagyunk együtt. Ők jól érzik magukat együtt mikor dolgozom, nem unatkoznak beszélgetnek egymással én meg jól szórakozom a bohóságaikon.
2010. okt. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

nekem először egyedül volt a tengerimalacom, de látszott rajta, hogy elég szomorú volt :S

így vettünk neki társat, azóta sokkal vidámabb, és sokat is "beszélnek".

szóval inkább párba kell őket tartani.

2010. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem először 1 malackám volt. Imádtuk, körbeajnároztuk minden nap. De sajnos dolgozunk mindketten, így a délelőttök gondolom nagyon hosszúak voltak neki.

Aztán már délután sem volt nagyon kedve kijönni játszani. (Hazaérkeztünk, ketrecajtó ki és övé volt a lakás. Szinte a gyerekünk volt) Egyre depisebb lett. Kellett egy kistestvér. Nagy gonddal választottuk ki, mivel eléggé vehemens, erőszakos kis jószág :) harapós.

Egy szerény, visszahúzódó tehát a rangsort nem megtörő kislány mellett döntöttünk. Jó választás volt :) A falkavezérség pillanatok alatt eldőlt, a kicsi imádta a nővérét.

Visongva rohangáltak körülöttünk, és mikor szabin volt valamelyikünk akkor is lehetett hallani a szoba felől a boldog röfögést, ropogtatást stb.

Társas lények...néha nagyon nagyon hosszú egy délelőtt.

2010. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!