Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a ketrec megfelelő/biztonsá...

Ez a ketrec megfelelő/biztonságos hörcsögnek?

Figyelt kérdés
[link]
2023. máj. 9. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Ez max tengerimalacoknak jó, az nem mászik ki belőle.

Hörcsög az kimászik, neki olyan kell ahol kisebbek a rácsok és felülről is zárt.

2023. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok, bocsi. Most látom, hogy felülről is zárható. Bár akkor sem jó, mert ki tud mászni a rácsok között.
2023. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bomber09 válasza:
11%

Sziaa


Attól függ hogy milyen hörcsögöd van. Ha aranyhörcsög akkor teljesen jó, viszont ha törpehörcsög, akkor talán kérdéses

Nekem mindig elszöktek, pedig akváriumban voltak.

Ha a mókuskerék be akadt a forgács miatt, akkor rögtön felmentek a tetejére és kimásztak


Bár ez itt nem fog megtörténni

2023. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem lesz a hörcsögnek jó.Túl nagy a távolság a rácsok között ezért kiszökhet.
2023. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem jo, tul alacsony, legalabb olyan terrarium kell nekik ahol legalabb 15-20 centi alom lehet benne, mivel ezek alagut aso allatok, nem szeretnek allandoan kinn lenni a termeszetukbol adodoan (termeszetbe barki letamadja oket). Egy nagyobb akvarium nem lenne rossz. Hiaba kicsi allat, attol meg nem kell neki aranyaiban egyre kisebb ketrec. Viszknt magas az legyen, ha belevesszuk a kb 15-20 centi almot, plusz kellenek neki kellekek is, hogy ne halljon meg depresszioba, az is dob a magaddagon, szoval akar ki is ugorhat.
2023. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

[link]

Ilyen ami nekik alomvilag, ha ennel kicsit lejjebb adsz az meg jo, de ez az idealis nekik.

2023. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyitott, de van tetős változat is az oldalon, de akkor is nagy a rácstávolság hörcsögnek. Amúgy ötletes megoldás ez a bővíthető ketrec.
2023. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Eddig tengeri malacokat tartottam egy ilyenben, csak elpusztultak öreg kor miatt. :( És egyenlőre (pár évig) nem szeretnék malacot, szóval ezért gondoltam hörcsögre.

Akkor sem jó, ha rögzítek a rácsokra plexit, vagy kisebb rácsot? Egyáltalán meg tudom ezt oldani szerintetek?

2023. máj. 9. 16:45
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Így tudod berácsozni:

[link]

2023. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!