Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitol vakulhatott meg a...

Crystal90 kérdése:

Mitol vakulhatott meg a horcsogom?

Figyelt kérdés

vigyaztam ra meg minden kiszurni nem szurhatta mert egyik naprol masikra a szemeinek a szine megvalltozott mindketto

vt dokinal es azt m h vak de nem tudja miert mert ilyen kiscsi allatokkal nem sokat foglakoznak


2010. okt. 10. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen színű a szeme?

Az én volt hörimnek fehér folt volt a szemében, arra mondta a doki hogy megvakult. Hörcsögöknél egyébként előfordul a vakság, ne kérdezd miért :S

2010. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia?Mennyi idős?Más tünete nincs?Cukorbetegség miatt előfordul,meg öregkorában.
2010. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

majdnem 2 eves de kb fel eve vt daganat a hasan de az elmulott vt vele dokinal

most meg a kis szerencsetlen nem lat

ugy megkedveltem sajnalom ha meghalna

es miutan a ti horitek megvakul sokat elt meg ?

2010. okt. 10. 15:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2 év már nem gyerekkor egy hörinél sajnos. 2-3 évig élnek, max 4. Meg persze attól függ hogy tartják, ha hanyagul akkor hamarabb elpusztulhat, ha jól akkor sokáig is élhet.

Az én hörim hamarabb vakult meg, de utána még vagy másfél évig élt. Mondjuk ő megérte majdnem 4 évet is :)

2010. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha törpe hörcsög akkor sajnálom nemsoká elbúcsúzhatsz tőle , de ha nem törpe akkor meg vakon fog élni .


Lehet a korától vakult meg .

2010. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hat elotte vt meg egy horim az 4 evet es 2 honapot elt

a mostani az valami keverek van benne kis torpi ver is

2010. okt. 10. 15:20
 7/7 Norczy ***** válasza:

bármi lehet az ok. Főleg ha ismeretlen eredetű.

Nekem az első angóra hörim sajna csak 1 évet élt, pedig luxus körülményei voltak, aztán még 1 éve se volt nálam kb 2 nap alatt csontsovány lett és teljesen legyengült, állatorvos megpróbált vele mindent és azt mondta ha nem éli túl akkor sajna vmi örökletes cucmókja van. és nem élte túl sajna :( később vettem újra angórát, már tenyésztőtől és ég és föld a 2 höri küllemre is, és a tenyésztő is azt mondta akkor lehet genetikailag volt vmi baja szegényemnek, ha mindent megkapott ami kell.

Szóval lehet ez a nagy baj a te höriddel is, a genetika.

De attól még vakon el élhet akár még 2 évet is. Csak ne rendezd át a területét, hogy mindig mindent megtaláljon és még élhet boldogan sokáig!

2010. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!