Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ferplast Gabry 80 vagy Ferplas...

Ferplast Gabry 80 vagy Ferplast Karat 100 inkább egy aranyhörinek?

Figyelt kérdés

Árban a Karat duplája a Gabry-nek, ti melyiket vennétek ? Vagy ha mást vennétek, mit vennétek ?


Kezdő höris vagyok, de 2 hét alatt rájöttem, hogy amit a kereskedésben javasoltak ketrec baromi kicsi az én szíriaimnak... ezért szeretnék egy nagyobbat, szeretnék felelősségteljes gazdi lenni..


Köszi a válaszokat.



2023. máj. 14. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb kereskedésben egyáltalán nem értenek kellőképpen az állatokhoz. Szuper hogy változtatni szeretnél! Én 15 év hörcsögös tapasztalattal a hátam mögött csak és kizárólag a zárt oldalú helyet javaslom. A rácson mászni tud és le is eshet. Csúnyán meg tudja ütni magát. Másrészt nem lehet elég vastagon almozni hogy ásni tudjon benne mert kiszóródik. Szóval vagy a bútorlapos helyet javaslom (inspiráció: googleben hamstergehege szóra keresve) vagy a Ferplast Duna Maxi Multy ketrecet mert annak csak a teteje rácsos. :)
2023. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen a választ :)
2023. máj. 15. 23:26
 3/3 anonim válasza:
Hogyha ezek közül kéne választani, akkor inkább az első, de sokkal olcsóbban is meg tudod venni a kellő ketrecet, egy aranyhörinek elég egy 80X50-es ketrec is, és én csak ajánlani tudom a hörcsögfalvát. Amúgy én azért nem az üvegeset venném, mert ha a höri lent van, és te fel szeretnéd venni, akkor csak felülről tudod megfgni, és az nem jó a hörinek, mert ösztönösen reagál, a hörcsögöt csak ALULRÓL szabad megfogni!
2023. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!