Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most vettem észre hogy a...

Most vettem észre hogy a hörim szőre alatt van egy púp és nagyon fura a viselkedése nem változott viszont a szüleim nem engedik hogy orvoshoz vigyem mit tudnék tenni esetleg valahogy fertőtlenítsem? Nem öreg kb 1,5 éves aranyhörcsög és fiú

Figyelt kérdés

2023. máj. 21. 12:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Milyen megnyugtató választ vársz? Egy daganatra hajlamos állat, de a leírtak alapján lehet akár egy "ártalmatlan" gyulladás, vagy egy rosszindulatú daganat is.


A szüleid alkalmatlanok az állattartásra.

2023. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan rokonod esetleg akitől a legközelebbi alkalomra azt kérhetnéd megelőlegezve hogy vigye el orvoshoz?


Szüleidről megvan a véleményem remélem ők se mennek orvoshoz ha gondjuk van.


Hörcsögmentésnek vagy hasonlóaknak megpróbálhatsz írni hátha átveszik kezeltetni, vagy fizetik a költségeket

2023. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat szerintem már régebbi csak nagyon hosszú a szőre és nem vettem észre eddig sajnos senki nincs aki értene hozzá de apa azt mondta hogy így is élhet még évekig.
2023. máj. 21. 12:59
 4/27 anonim ***** válasza:
98%

"így is élhet még évekig"

. Ez egy aranyhörcsög... a tied bőven középkorúnak számít.

2023. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Tudom esetleg nem tudom lefertőtleníteni vagy csak hagyjam?
2023. máj. 21. 13:03
 6/27 anonim ***** válasza:
97%

Ha nincs nyílt sérülés, felesleges fertőtleníteni. Akkor csak hagyd.

Apádnak nincs igaza (több mindenben sem)(Nagyon finoman igyekeztem fogalmazni.) A hörcsögök azonban nemigen élnek 2,5 évnél tovább. Az, hogy egzotikus doki kellene hozzá, alap.

2023. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Oké köszi az aranyhörik 4 évig is tudnak élni nekem az enyik hörim 3 évig élt.
2023. máj. 21. 13:10
 8/27 anonim ***** válasza:
97%

"apa azt mondta hogy így is élhet még évekig"


Apukád esetleg állatorvos? Akkor kétlem, hogy nem engedné, hogy elvidd. Ha pedig nem az, akkor honnan tudja? :D


Nekem se engedték először, hogy elvigyem a cicámat, szóval kézbe vettem és elvittem egyedül. Ezt csak olyan kérdések alá írom le, ahol a szülők nem engedik el a gyereket állatorvoshoz. Csak most realizáltam, hogy hányszor írtam le ezt és mennyi felelőtlen ember van... Lehet, hogy semmiség, de lehet tumor vagy gyulladás is. Lehet, hogy él még évekig, de az is, hogy jövőhéten eltemetheted.

2023. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%
#7: ember is tud 120 évig élni, de nem az az alap, főleg nem daganattal...
2023. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem kapunk zsebpénzt és ezért nem tudom elvinni.
2023. máj. 21. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!