Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Születésnapomra kaptam kettő...

Születésnapomra kaptam kettő degut, tudnátok segíteni hogy mire kell odafigyelnem?

Figyelt kérdés
Egy nagy ketrecben vannak, 2 szintes. Van nekik bent egy faház amibe kényelmesen ketten beleférnek, van egy nagy kerék amiben futhatnak, illetve raktam be fadarabokat hogy tudják rágcsálni. Vettem fogkoptatót is, úgy néz ki mint egy szappan. Szeretnék kérni tanácsokat hogy mit-hogy csináljak és mire figyeljek oda. Akitől vettem nem kaptam túl sok információt, ezért kiváncsi lennék arra pl, hogy benthagyjam nekik az ételt, vagy csak néha rakjam be. Szeretném tudni hogy mennyiszer kell enniük egy nap.

2023. máj. 27. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt minden le van írva: [link]
2023. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. máj. 27. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakmai linket már kaptál, meg lehet hogy fogsz is még, úgyhogy csakazért is leírom:

Arra figyelj, hogy te soha ne kövesd el ezt a hibát!

Soha ne ajándékozz élő állatot egy olyan embernek, aki nincs rá felkészülve!

2023. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Huhh nagy eséllyel szaporítótól vetted őket ha ennyire nem látott el érdemi infókkal. Ilyen helyet egyáltalán nem lenne szabad pénzzel támogatni.


Az első válaszoló által linkelt oldalt javaslom én is. Illetve az Ilovedegu magyar Facebook csoportot.

2023. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Születésnapomra kaptam kettő degut, tudnátok segíteni hogy mire kell odafigyelnem?"

A két degura. :))

2023. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem ő tehet róla, hogy ezt kapta ne őt fikázzátok.

Aki segíteni tud neki segítsen aki nem tud az inkább menjen máshová trollkodni.

2023. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem nagyon sok volt, 2 fontos dolgot jegyeztem meg, a fogát mindig kell, hogy tudja valamiben koptatni, és magas cukortartalmú dolgokat ne adj neki, gondolok itt zöldség/gyümölcsre.

Nagyon imádnivaló állatok és ha kézhez van szoktatva szörnyen édes. :D

Nagy a mozgásigénye, egy nagy méretű mókuskerék nálunk lekötötte őket, imádták.

2023. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a szappan alakú fogkoptató fogkoptatókő, azt vedd ki. Semmit nem ér, túl puha a fogkoptatáshoz, porszerűen morzsolódik, ellenben komoly gondokat okozhat.
2023. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!