Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől kopaszodik és ronda a...

Avada0 kérdése:

Mitől kopaszodik és ronda a füle a nyúlnak? (képek)

Figyelt kérdés

A füle ronda ilyen heges, pikkelyes, a szőre meg hiányzik a szeme körül, az egyik lábán egy nagy kopasz folt van, A hátán is van egy kopaszodó folt.

Képek:

[link]


Meg elég csontos lett. Vakaródzni nem nagyon láttam az igazat megvallva.



2023. jún. 1. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A gombától a parazitáig bármi lehet. Vidd el egzotikus állatorvoshoz, bőrkaparékot kell venni, hogy biztosat lehessen mondani.
2023. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
És ezek után még mindig nem vitted el állatorvoshoz?
2023. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Sok oka lehet. Ha Házikedvencként tartott nyulad van, akkor keress fel egy egzotikus állatorvost. Kutyás-macskás nem ért hozzájuk. Jó infókat, segítséget facebookon a Törpenyuszisok csoportban tudsz kapni. Egzotikus állatorvosok is vannak benne.
2023. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Állatorvos sürgősen!
2023. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Állatorvoshoz sürgősen vidd el.
2023. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1 #3

Én még nem hallottam egzotikus állatorvosról, szerintem nincs is környéken sem. Nem igazán látok rá esélyt. Akkor házilag nem nagyon lehet mit kezdeni vele?

2023. jún. 2. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyulakat a sima kutyás - macskás orvos nagyon könnyen félrekezeli. Oltásukkal sincsenek tisztában. Keverik az oltásokat, rossz időben adják be stb. Emiatt nem ajánlott sima állatorvoshoz vinni, mivel egy alap oltáshoz sem értenek mindig (ezáltal nincs védettség)… Amiatt ajánlottam a Facebook csoportot, mivel ott szépen össze vannak szedve az ajánlott rendelők. Szinte mindenhol van már olyan állatorvos, aki nyuszikra szakosodott. Jobb injább 20-30 percet utazni, mint 5-6 alkalommal egy sima állatorvosnak fizetni és utána menni csak az egzotikus állatorvoshoz. Ez a saját tapasztalatom.
2023. jún. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!