Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszkónak lehet ilyen...

Törpenyuszkónak lehet ilyen ketrecet kapni? (lejjebb)

Figyelt kérdés

Eddig minden állatkereskedésben olyan ketrecet láttam nyuszikáknak, ami tök átlagos méretű. Mindenhol szinte ugyanakkora... Én azonban szeretném kényeztetni kicsit a nyufikámat. Vele élek, nagyon fontos szerepet tölt be az életembe...

Szóval szeretnék neki valami nagy, szép, extra ketrecet.

Hol tudnék ilyet venni?


L20


2010. okt. 12. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne érezd bunkóságnak a válaszom, de szerintem engedd ki.

Mármint hogy amikor csak otthon vagy, legyen szabadon, akkor az egész lakás az övé lehet, és csak este megy aludni a ketrecbe. Ha megbízhatóan nem rongál semmit a lakásban, akkor engedd ki egész napra, akkor is, mikor nem vagy otthon, mert dolgozol.

Másrészt szerintem az állatkereskedésekben lehet kérdezősködni, hogy ők hallottak-e már ekkora ketrecről.

2010. okt. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem is engedd ki. Az én nyulkám is szabadon kószál. :3

De vigyázni kell pl. az elektromos drótokkal nehogy megrágja. Mi jól elrejtettük őket.

2010. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 120-as ketrecünk van, abban jól elfér, és majd szeretnénk olyan kiülőt csinálni neki fából, a sarokba, (olyan mint egy polc).
2010. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!