Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörit lehet együtt...

Törpehörit lehet együtt tartani tengerimalaccal?

Figyelt kérdés
Lécci, ne nézzetek hülyének, csak kíváncsiságból kérdezem.
2010. okt. 14. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:

A kisállat-kereskedésben már nem először láttam törpenyuszit, hörcsögöt és egeret egy terráriumban, de én akkor sem ajánlanám.

Nekem volt hörim és malacom egyszerre, és ki szoktam őket tenni futni a lakásban, mindig eltérő időben. Egyszer úgy esett, hogy kint felejtettem a hörit, és kitettem a malacot. Hallom ám, hogy valami nagyon tüsszög, nyifeg-nyafog, hát látom, hogy összetalálkoztak, és mindketten támadóállásban tüsszögtek egymásra. Én félteném a pici hörcsögöt.

2010. okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a mienk nem tudja hogy a tmalac élő, csak ha a fejével találkozik, úgy fél tőle, de ha oldalról vagy hátulról ment oda hozzá elkezdte harapni a lábát, körmét, tépni a szőrét mert almot akart tépni magának, a malac meg pattogott.
2010. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem tartanám együtt. az én tengeri malacaimra rájött a helyükön az ugrálás és akkor szerintem lazán agyontaposott volna egy kis hörit.
2010. okt. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Normális embernek eszébe sem jut! A tengerimalac agyontaposná a jóval kisebb törpehörcsögöt amikor ugrándozik! A nyúl meg a tengerimalacnak okozna sérüléseket! Teljesen mások a szükségleteik, az életritmusaik!

Gyorsan felejtsd el, hogy különböző fajokat összraksz! Épeszű embernek ilyen meg sem fordul a fejében!

Tengerimalacot tengerimalaccal, hörcsögöt meg hörcsöggel lehet együtt tartani! (megfelelő óvintézkedések mellett)

2010. okt. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Istenem, miért nem lehet csóra állatot nevén nevezni!? :))
2010. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az állatkereskedésről legkevésbé se vegyél példát, ott a spórolás a fő szempont nem az állatok érdekei, igényei!Nekünk mint felelősségteljes gazdiknak figyelembe kell vennünk a kisállat igényeit és igyekeznünk azt biztositani a legmagasabb szinten! Különben nem érdemes állatot tartani! Ugyanis nem csak a magunk szórakoztatására önző módon tartjuk hanem tényleg szeretnénk ha állatkánk jól érezné magát nálunk!

Azt is mondhatnám, hogy pont az állatkereskedés okozta szörnyűségeket kell elfelejtetni velük.

Az összes ilyen helyet bezáratnám, illetve a kedves eladókat összezárnám egy oroszlánnal majd megtudják mennyire kellemes dolog szegény kis állatoknak..

2010. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha jót akarsz ne tedd!
2010. okt. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, akkor maradnak külön, egymás melletti külön ketrecben. Csak mert egyik hülyegyerek az osztályban jött hogy anyja vett neki malacot meg törpehörit és egyberakta őket, és csodálkozott hogy megölte a malac a hörit egyetlen ugrással. Mondtam hogy hülye vagy meg hogy minke tartasz állatot. Nekem is van egy malackám meg egy törpehörim és csodálkozott hogy ha külön ketrecbe vannak mért élnek még mindig. Nagyon hülye. :)
2010. okt. 14. 11:28
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenki kapott zöld kezet. :)
2010. okt. 14. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!