Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnál a kígyóuborka...

Tengerimalacnál a kígyóuborka is olyan szintű tiltott zöldségnek számít, mint a saláta?

Figyelt kérdés
A salátáról tudom, hogy nem szabad, mert annyira vegyszerezett, hogy nem lehet róla lemosni, mert annyira bennemarad. És a kígyóuborkával mi a helyzet? Az ugye nem? Mert a malacaim nagyon szeretik, és minden nap kapnak. Salátát soha nem is ettek, meg azt csak nyáron kapnának a kertből, ami nem vegyszerezett. De kígyúuborkát csak boltban tudok venni, és a bionak pedig horribilis ára van, azt nem tudom megfizetni! 1000 ft volt egy darab bio kígyóuborka, a malacaim pedig két naponta megesznek egyet!
2010. okt. 17. 20:19
 1/6 zsizsu28 válasza:
Nyugodtan adhatsz nekik ubit.Nekem is van 2 malim és ők is imádják.Évek óta adom nekik és semmi bajuk sincs tőle!
2010. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden malac imádja az ubit, alaptáplálékuk.
2010. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kisnita ***** válasza:
Régen volt egy malink, szerette az uborkát, rendszeresen adtam neki és teljesen egészséges volt. Most hörcsik vannak azok is szeretik :)
2010. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ehetnek uborkát, de ha nem tudod megfizetni, vegyél inkább almát, az olcsóbb.
2010. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add nekik a bolti kígyóuborkát, csak mosd meg és itasd le róla a vizet, mielőtt "tálalod". A mi malackánk is rajong az uborkáért! Nem kell a biot venni.
2010. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hülyeség ez a bio baromság!

én mindig sima ubit adtam neki, amit a csarnokba veszek, semmi baja nem volt tőle, zabálja két pofára a kis disznó! :D

paprikát, répát, néha almát vagy körtét szoktam neki adni.

salit ritkán, azt is inkább kertit.

az előbbieket nagyon szereti, és nem káros.

2010. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!