Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vettünk a hörcsögömnek egy...

Vettünk a hörcsögömnek egy házikót, de nem akar benne lakni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kivette belőle azt a természetes anyagot, ami benne volt és a ház MELLÉ épített belőle egy kuckót. Fogjam meg és tegyem ezt az anyagot vissza a házba, akkor oda fog szokni? Vagy majd idővel? Ugyanis 2 hónapos és 2 napja van nálunk csak. Vagy nincs más megoldás, a ház kidobott pénz? Köszönöm.
2010. okt. 21. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki, hogy jobb neki a házban.
2010. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kidobott pénz. Nem szokták szeretni. Enyém lerágta a háztetőt, oldalra döntötte és a tetőn keresztül mászkált be (az ajtón is bőven befért volna)

Szerintem van valami kuckókészítő ösztönük és azért nem szeretik ha előre elkészített házikót kapnak.

2010. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! Azért hagyjam bent, vagy jobb, ha kiveszem? És hogy értette, hogy magyarázzam el neki?
2010. okt. 21. 17:28
 4/7 anonim válasza:
Először az én hörcsögöm sem ment bele, de pár nap múlva már ott aludt. Valószínűleg azért, mert először csak kevés forgácsot raktam a házába, aztán meg jó sokat és bele tudta fúrni magát.
2010. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló csak humoros akart lenni :P

Kidobott pénz a házikó!

Egyetértek a 2. válaszadóval!

2010. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát az én hörcsögeim meg nem jönnek ki a házból...

Szerintem hörcsöge válogatja, hogy szereti-e.... Tegyél be hörcsögvattát neki.

2010. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rakd bele vagy rakd be a hazikoba valami etelt amit kedvel hogy menjen be utana es majd lassan megszokja.
2010. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!