Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pattog a tengerimalacom?

Miért pattog a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Az egyéves tengerimalacom kb egy napja folyton ugrál a ketrecben. Olyan mintha csípné a bolha, de nem csípheti mert nincs benne, folyton megnézem. Mi lehet a baja? Csak olyankor csinálja ha egy kis zenét hallgatok.
2010. okt. 22. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

zavarja a hang.nagyon jól hallanak.

Nekem is voltak tengerimalacaim,mindenre figyelnek.

az enyém a zacskózörgésre "pattogott",mert általában abban szedtünk nekik füvet:D

2010. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha csak akkor csinálja,akkor nem lehet hogy táncol,vagy valami?Tudom hogy elég fura,dehát...az állatokat nem nagyon értjük, de ők se nagyon minket:D
2010. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Tetszik neki a zene, és ugrál, örül....vagy hangos és nem tetszik neki a zene :P Az én cocám is muzikális volt :D ha crystalt hallgattunk állandóan fickándozott és ugrabugrált.
2010. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 UM4 ***** válasza:
100%
talán a zene streszt okoz neki. milyen hangosan és mit hallgatsz? az akváriumának üvegét megrezgetheti a basszus (főleg a tucc-tucc zenéktől) az pedig neki olyan érzés mint neked egy földrengés (csak a tm nem tudhatja miről is van szó)
2010. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak szaladgálni akar? Enyém akkor kezd pattogni amikor már nagyon ki akar jönni a ketrecből.

Amúgy tényleg lehet hogy a zene zavarja

2010. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fülhallgatóval hallgasd a zenét a malacod kedvéért,vagy vidd ki a szobából arra az időre.Mit meg nem tesz az ember egy kis disznóért.
2010. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Klarinétversenyt hallgatok. Ajánlották, hogy jó a tengerimalacnak:D
2010. okt. 23. 08:01
 8/10 A kérdező kommentje:

De közbe olyan hangot is ad mikor simogatom:)

Akkor örül neki?

2010. okt. 23. 08:03
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Az én tengerimalacom is pattog, de általában akkor ha este már lefekszem és tévézek, de néha magától is csinálja...

kérdeztem már állatorvostól,hogy mi lehet ez de csak kinevetett!

2010. okt. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az enyémek akkor pattognak, amikor boldogok és játszanak...nem kell aggódni:) Először én is furcsálltam, megfürdettem, hátha valami irritálja a bőrét de utána a másik is elkezdte és rákerestem a neten. Ezt jókedvükben csinálják:)
2011. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!