Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a tengeri...

Mit csináljak a tengeri malacommal ha nem iszik önitatóból? 4 hetes most kaptam, elegendő neki a zöldségekből nyert folyadék?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát néha tegyél be neki valami kis tálkában vizet, de ne hagyd ott, mert csak belefetreng. :D Amúgy ha olyan szomjas lesz, rájön majd, hol és hogyan ihat.
2010. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem nyuszim volt így. Nem ismerte az önitatót. De az újjammal megmozgattam a cső végén lévő golyót, hogy vizes legyen kicsit. Két három nap múlva már abból ivott.

Külön nem raktam be neki vizet.

2010. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A miénk 1 év után se fedezte fel, pedig próbáltuk mindenhogy, odavittük, megmutattuk, bekentük a végét uborkával, de csak megszagolta és odébb ment.

Kicsi korától tálkából iszik, mindig van bent neki víz, nem fetreng bele.

2010. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az Én tengeri malacom 10évig élt és sosem ivott vizet,egyszerüen nem kellett neki,bármit csináltam.Rengeteg lédus gyümölcsöt kapott minden nap.
2010. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, bár a tízéves malac egy világtörténelmi ritkaság lehet. Az enyémet se tudtuk semmilyen csellel megtanítani inni, négy éves, semmi baja nincs, sok zöldséget eszik.
2010. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy tengerimalac átlag élettartama 5-7 év, de alkalmanként akár 10 évet is élhetnek.
2010. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az itatonak a csovet kend be uborkaval az enyemek se akartak inni de mikor be kentem meg ereztek a szagjat es odamentak inni.
2010. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm már iszik....

csodák márpedig vannak....:)

2010. okt. 24. 14:55
 9/9 anonim ***** válasza:
szivesen ha meg van kerdesed segitek
2010. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!