Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megszöktek a törpehörcsögeink!...

Megszöktek a törpehörcsögeink! Hogyan találhatom meg őket?

Figyelt kérdés
Az éjszaka folyamán a történhetett, a nappaliban voltak és a szobámba találtunk ma dél körül ürüléket(de valószínűleg az is már éjjel óta ott volt), korábban nem kerülhetett oda. milyen helyeken érdemes megnézni? ellettek húzva a bútorok, de a szobámban sehol sincsenek. mit kell ilyenkor tenni?
2010. okt. 23. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Rakj ki répát és salázát és arra biztos ejön!!!!
2010. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

először is: minden más háziállatot ki a házból. másodszor: minden szobaajtót becsukni. három: az összes szobát a lehető legnagyobb csöndben és alapossággal átkutatni. ezek a rágcsálók szeretk a sötét és meleg lyukakat (XD), szóval a 3 tonnás szekrényt is húzzátok odébb a faltól.

lehet, hogy még így se lesz meg estére, ez esetben ugyanúgy csukva tartani az ajtókat, és minden szobába olyan csemegét szórni amit szeretnek. abban a helységben lesz, ahol meg van bolygatva a kaja.

2010. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van drótos élvefogó csapda, abban tegyél olyan eleséget, amit szeretnek. Bele fognak bújni, ha éhesek.
2010. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Engedd be a macskát...
2010. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát... Csalogatni nem nagyon lehet... Úgyhogy sajnos marad a keresgélős módszer. Nyílt terepre menni nem fog, bútor alatt, ágy, szekrény, fotel alatt, mögött... Ha konyhába bejutahatott, akkor hűtő alatt, fürdőben csap alatt, mögött... Szóval sok helyen, kis résekben....

Én elemlámpával szoktam végignézni a bútoraim környékét, így nem kell tologatni a bútorokat, hogy nehogy véletlenül rátoljam az állatkára, ha nem veszem észre...

Amúgy vicces, ma én is eljátszottam ezt egy táncolóegérrel... :D A WC mellet volt, de meglógott megint, és másodjára a számítógépasztal mögött az elosztón kuporogva találtam meg...

2010. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még valami: ha estig nem jön elő, tegyél ki neki vizet és élelmet, nehogy éhen/szomjan pusztuljon...

És igen, más állat ne legyen mellette kiengedve, ami esetleg bánthatja.

2010. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem 2 degum van, és velem volt már olyan, hogy az egyik megszökött éjjel, de nem vettem észre (reggel nem szoktam megnézni őket). megreggeliztem, és ahogy mentem vissza a szobámba, anyám egy hatalmasat sikoltott: EEEGÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR!!! :D és emelte a papucsát, hogy agyoncsapja. én meg odaugrok: HOOOOOL? testemmel védve a degumat, aki - óriási szerencséjére - pont akkor száguldott végig az előszobán. ha reggel nem tűnik fel, hogy eltűnt, simán agyoncsapja valami áram ha megrág egy vezetéket, vagy kiszökik a házból... de még ha nem is, akkor is jó nagy ijedelem lett volna. így megúsztam :D
2010. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezzel meg lehet fogni:

[link]

2010. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meglettek a hörik? :)
2010. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekünk a tengerimalacunk beszaladt a hűtő mögé! Kitettünk salit, répát, híztuk, de semmi! Aztán 2 óra után kipakoltuk a spájzot és eltoltuk a hűtőt. Se mögötte, se alatta nem volt, és már azt hittük átrágta a falat, vagy ilyesmi, és aztán megláttuk, hogy be van szorulva a hűtő egyik csövébe. Nagyon óvatosan anyukám kiszedte, és hála Istennek semmi baja nem eset.

Tehát: ha bebújt egy keskeny helyre, lehet hogy beszorult, úgyhogy nézzétek át a bútorokat is alaposan!

2010. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!