Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy foghatnák meg egy egeret?

Hogy foghatnák meg egy egeret?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve:S Légyszi gyors válaszokat, a konyhámban kapirgál, de én félek tőle, tudom hülyén hangzik, de semmi mástól nem félek csak az egerektől:S Már raktam ki egérragasztós papírokat és szórtam ki diót. De valami házi praktikát légyszi gyorsan, én igy nem tudok elaludni:S
2010. okt. 24. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az egész konyhát fedd be ragasztóval :)) nincs otthon hagyományos egérfogó? az a legjobb.
2010. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
csak kevés diót tegyél ki és közvetlenül a ragasztóra, nehogy jóllakjon mielőtt belemászna és megragadná. azt hallottam a csokit sokkal jobban szeretik mint a diót. ja és ahol egy van ott van egy tucattal is... 24/L
2010. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a ragasztós trükk nem vált be, a méreg volt a nyerő. Csak azzal egy gond van: nem tudod hol fog megdögleni. Elég gáz volt, hogy hazament a mennyezeti lambéria alá, és ott múlt ki. Egy hónapig szagoltuk utána. :S
2010. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy a rugós hagyományos egérfogó, ami tényleg 99%-ban oké, vagy a boltokban lehet kapni humánus egérfogót, amibe csalit kell rakni s mikor rákap az egér, akkor bezáródik a csapda így élve kapod el.
2010. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe egy cicát és mindketten jól jártok!!
2010. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Humánus egérfogó beszarok :D Rögtön le kell gyilkolni, szomszéd cicusnak odaadni. Mindenképpen akadályozni kell a szaporodásukat mert kártevők!!!
2010. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van--hogy jön az egérhez a humánum???Mekkora hülyék vannak--és azt hiszik ez a normális mig vannak akik éhenhalnak!!De az meg természetes--ki érti??
2010. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem fog tetszeni, ha holnap egy szenvedő egeret találsz a ragasztóban... :(

Én is az egércsapdát mondanám, az "humánus", gyors. A méreg is szenvedést okoz neki, véralvadásgátlót tartalmaz, belső vérzésban hal meg.

Keress a kérdések közt, már páran megkérdezték, hogy fojanak egeret, vannak jó otthon elkészíthető élvefogó csapdák is belinkelve.

2010. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Remélem, nem úgy akarod megfogni, hogy megölöd a csapdával! Én sajnálnám! :(( Van olyan egérfogó, ami egy kis ketrec, belsejére rá lehet szúrni kaját ami kitámasztja egyúttal a ketrec ajtaját, besétál hogy egyen és rázáródik a ketrec ajtaja, és bent marad a kisegér. Így meg lehet fogni, lehet ilyet venni, nekem is volt ilyenem. Mert régebben az én kis egerem is többször megszökött és így fogtam meg, majd tettem be a helyére (utcai egérke volt megjegyzem, utcán fogtam, és befogtam őt háziállatnak!).
2010. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

11:13-as vagyok

Meg úgy is meg tudod fogni, hogy egy mély vödröt vagy valami mélyet készítesz elő, teszel rá valami könnyűt, ami hosszú (pl. vonalzót), a vödör belseje felőli végére teszel valami kaját a másik végénél pedig lépcsőt csinálsz könyvekből... Felmászik a kisegér a kajához és amikor a végére ér a kajához, megbillen a vonalzó, beesik a vödörbe.

2010. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!