Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire büdös egy görény?

Mennyire büdös egy görény?

Figyelt kérdés

Bérházba lakom. Szeretnék egy kis görényt viszont anyám nem engedi mert hogy büdös nagyon meg minden. Gondolom van egy szaga mint ahogyan minden állatnak, de ha szépen van tartva gondosan akkor nem hiszem hogy vészes lenne.


Ivartalanítva lenne meg oltva. Szerintetek?


2010. okt. 26. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyon
2010. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt görényem, és nem olyan nagyon büdös, mint mondjuk egy (kandúr) macska, és hozzá lehet szokni a szagához, de azért van szaga. (Olyan édeskés szaga van.)
2010. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A görény a legszenzációsabb állatka, nagyon lehet szeretni, csak sokat kell vele foglalkozni! Ivartalanitva és tisztán tartva szinte csak annyi szaga van, mint egy kutyának, nem büdös! Nekem nem ivartalanitott görénykém volt, még annak se volt büdös szaga!!
2010. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az én pici görimnek nem érzem a szagát! de akik körülöttem vannak mondták hogy van szaga! nem tudom hogy ök mit érezhetnek. van neki mint minden állatnak főleg ha megijed:)

a ruhádon megfogod mindig érezni akár hova mész de az jó illatú. lehet hogy az enyémnek fura a szaga még más görissel nem találkoztam! de én mindent megpróbálok hagy minél jobb illata legyen.

2010. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tényleg ivartalanítás után állítólag semmi szaga nem lesz.

Most én is sokat szenvedek vele de még tanul! nem olyan vészes csak tényleg 1 kis hülyeség kell hozzá humorérzék és türelem.

2010. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekünk a szomszédunknak van görénye. Nagyon aranyos kis jószág de bizony van szaga. Ők nem érzik már mert megszokták, de lehet érezni a ruhájukon, meg minden.
2010. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátom anyja azt mondta, hogy nem büdös, csak vad szaga van. A fürdőszobában tartottak 2 görit, hát szerintem büdös volt, de mindegy :)
2010. okt. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem büdös ha hetente 1-szer megfürdeted.Ez olyan mint a haj ha nem mosod büdös lesz! És sétáltatni is kell. Ja szagtalan sampon a jó. Érdeklődj az állatorvosnál!
2011. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!