Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörény tényleg olyan...

A vadászgörény tényleg olyan büdös? Ivartalanítás után.

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A vadászgörény alapból nem büdös. Ha rendszeresen takarítod az almot nem hiszem, hogy büdös lesz.
2010. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A vadászgörény nem büdös!!!!Mint minden állatnak, neki is megvan a maga illata!Van bűzmirigye (a kutyának is)és csak akkor használja, ha hirtelen stressz éri!!A hímeknek erősebb az illatuk, de nem említésre méltó és ivartalanítás után csak ez az illat tűnik el!Amúgy az ivartalanításnak semmi köze a szagához!És nem kell fürdetni!Főleg nem samponnal!Tisztán kell tartani ,ha bepiszkolja magát sima vízzel lemosható!Nincs szüksége samponra!Bocsi hogy kicsit hosszú lett!
2010. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha rendszeresen mosod kímélőprogramon 30 fokon, centrifuga nélkül akkor sosem lesz büdös.
2010. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az ivartalanítás csak annyit javít hogy nem jelölget össze vissza és mivel nem kell senkinek sem feltűnnie a szagával ezért az sem lesz. ha nem tartod tisztán akkor nem tudom milyen szaga van! én minden nap kirumlizom a helyét.
2010. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az állat nem büdös csak a végterméke ha nem almozod ki.ha te a szoba közepére piszkitanál az is ugyan ilyen szagu lenne.gondozni kell mint minden más kedvencet.
2010. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
45%
Nekem is van vadászgörényem (hím), és akármennyire is szeretem, tehát elfogult vagyok, meg akármilyen tisztán tartom (kertben van napközben, tehát szabadban a fűben, éjszakára hatalmas kerti háza van) AKKOR IS NAGYON BÜDÖS!!!!!! Akinek ez a szag kellemes, és illatnak nevezi, annak valami baja van...
2011. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a kan büdi ha nem ivartalanitod!kaki-pisiillat meg lesz mindig mivel a macskával ellentétbe ők nem ássák el!!!!
2011. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!