Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet dagatt alkatú egy...

Lehet dagatt alkatú egy törpehörcsög?

Figyelt kérdés
Azt hittük szülni fog, mert nagyon dagatt volt. Már 3 hete szülnie kellet volna. Szóval nagyon dagatt, és már fogyóztatjuk zöldséggel(ha avval kell edjeltalán), de semmi! Már vagy 3 hete fogyizik, és semmit sem fogyott! Csak az első 5 napban fogyott, de azóta semmi! Mit tegyek?
2010. okt. 29. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jah nekem van 2 lány aranyhörim és van nekik sonkái de mi az hogy ::...
2010. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem jó lenne megnézetni állatorvossal. Vagy legalább megkérdezni telefonon. Lehet duci egy höri, de szerintem csak akkor ha túl van etetve ill. vemhes.

Mindenképpen kérdezz rá szakértőnél!

Egyébként hogy van? Nem levert vagy nem változott meg nagyon a viselkedése? A szülés előtt pedig fészket épít, elég látványos ahogyan készülődik.

2010. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
edjeltalán? ez milyen szó akar lenni? talán egyáltalán?
2010. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem az próbált lenni
2010. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A másodiknak:

Nem változott semmit se a viselkedése! A fészket is megépítette eléggé látványosan, de már 3 hete szülnie kellett volna.

2010. okt. 29. 20:58
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp hívj fel egy állatorvost.. Inkább aggód túl, de akkor is jobb, mint a bizonytalanság. Vagyis én hívnám..de reménykedhetsz is, hogy egyszerűen csak pufi)

Remélem..:)

Egy pár embert nem értek: most itt helyesírást gyakorlunk vagy mi? Csak azért írtatok ide, hogy ebbe belekössetek.Szép nagyon. Péntek esti program.

Bocsánat az offért.

2. voltam.

Minden jót a höridnek, sajnálom ha nem tudtam érdemben segíteni.

2010. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! A 2.-nak. Megkérdeztünk 2 állatkereskedőtől is, mind a kettő szerint nem zöldséggel kell, hanem szénával!! A szénától elvileg gyorsabban fogy... nem tudom. Már szárítjuk a füvet. Szerintetek a széna mellet naponta mennyi ideig sportoltassam a hörcsög gömbjében?
2010. okt. 30. 10:46
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem lehetne megoldani, hogy inkább szabadon élje ki magát a kis röfi?) Én két patkányt tartok, nagy ketrecük van, de ugye abban sem tudják kimozogni magukat, ezért mindig nyitva van az ajtajuk és ki-be járkálnak. Hörinél ezt megoldhatod úgy, hogy kiveszed pl az ágyadra vagy a földre egy olyan helyiségben ahol mindent höribiztossá teszel -vezetékek fel,áram le,lyukak betömve)- és a felügyeleted mellett hagyod szaladgálni. Egy idő után visszamászik a kis kuckójába és több inger éri így, mint abban a gömbben.

Szénát bárhol kaphatsz -mármint állatkereskedésben, állat felszerelés boltban- csak arra figyelj, hogy ne legyen bogaras, penészes, poros. Bár azt írtad Ti szárítjátok a füvet, az úgy jobb)

Egyszerűen csak duci lett a drága? Nincs vemhesség vagy bármi más gond? Egy kicsit necces lefogyasztani az ilyen pici állatkákat, de türelemmel és fokozatosan le lehet. Csak ne legyen étel megvonás, mert arra is nagyon érzékenyek.

Jó hörizést, vigyázz rájuk!

2.voltam (megint;))

2010. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

upsz. Csak pont a kérdésre nem feleltem, nehari)

Szóval: naponta pár óra mozgás ketrecen kívül szerintem elég. Bár én a szobában szabadon rohangálás pártján vagyok, de egy ilyen pici jószágot azért veszélyes lenne csak úgy elengedni. Annyit tudok mondani, hogy annyit legyen kint amennyit csak lehet. És mindig olyan késő délután, este fele, mert akkor éledeznek-ébredeznek) 1,5 óra játék biztosan kimeríti valamennyire)Bár a hörigömbbe nem tenném be ennyi időre.- Megmondom őszintén szerintem az nem jó az állatkáknak, be van zárva és csak teper ezerrel. De ahogy jónak látod. Abba szerintem max 20 percre raknám be. Vagyis nem raknám be, de max eddig "kínoznám" vele. Nem tudom.. Inkább engedd el az ágyadon és játssz vele)

(újra 2. voltam hehh..:))

2010. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kössz a tippet! Majd kipróbálom.=)
2010. okt. 30. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!